Minimalna przegrana Karkonoszy w meczu z wiceliderem

Karkonosze Jelenia Góra przegrały 0:1 niedzielny, wyjazdowy mecz 14. kolejki III ligi z rezerwami Miedzi Legnica. Jeleniogórzanie mieli swoje szanse, ale żadnej nie wykorzystali.

Gospodarze dominowali i prowadzili grę, raz po raz stwarzając groźne sytuacje. Kilka razy dał o sobie znać Zatwarnicki, ale w kluczowych momentach brakowało mu precyzji albo po prostu odrobiny szczęścia.

Miedziowi dopięli swego w 56. minucie. Lenkiewicz trafił w słupek, ale dobitka Kamila Zielińskiego była skuteczna.
Po tym golu obudzili się jeleniogórzanie. W 63 minucie Maciej Firlej przejął zbyt lekkie podanie od obrońcy do własnego bramkarza, ale strzelił zbyt lekko i wracający obrońca wybił piłkę sprzed bramki.
Do końca meczu wynik nie zmienił się, choć jedni i drudzy stworzyli po kilka sytuacji.

Miedź II Legnica – Karkonosze Jelenia Góra 1:0 (0:0)
Skład Karkonoszy: Dubiel – Palimąka, Kuźniewski, Wawrzyniak, Mateusz Firlej, Szramowiat (70' Kraśnicki), Bochnia, Wersocki, Sareło (89' Poszelężny), Kusiak (67' Kowalski), Maciej Firlej.