5 lat więzienia grozi 25-latkowi, który przyznał się do przemytu środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany w Zawidowie, a w jego mieszkaniu zabezpieczono prawie 500 porcji handlowych marihuany.

Funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy, podczas służby w Zawidowie przy jednym z mieszkańców znaleźli woreczek foliowy z suszem roślinnym.

Z uwagi na uzasadnione podejrzenie, że są to środki odurzające 25-latek został zatrzymany. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez zatrzymanego policjanci ujawnili kolejne narkotyki. Przeprowadzone badania wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana w ilości, z której można przygotować niemal 500 działek handlowych – wyjaśnia kom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy KPP Zgorzelec.

25-latek na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzut przemytu środków odurzających, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz poręczenia majątkowego.

2 komentarze

  1. PiS_Bolszewik_Czekista Odpowiedź

    Sportsmenka z Białorusi Kryscina Cimanouska poleciała do Wiednia zamiast do Warszawy. Dobra decyzja. W Priwisljanskim Kraju zbyt dużo przyjaciół moskali nazywających się PiS. Zbyt wielu zwolenników „ciepłego człowieka ” Łukaszenki pośród ludzi Kłamczyńskiego. Z deszczu pod rynne nie chciala,dowiedziala sie ,jacy to demokraci z Kaczynskim na czele,no i dobrze.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

Zgłoś za pomocą formularza.