Ślub i wesele u Mrugałów

Ślub i wesele u Mrugałów

- „Kasia i Rafał są tacy szczęśliwi. Chcą być już zawsze razem. Są pewni swojej miłości i pewni, że uda im się razem dobrze i godnie przeżyć życie”. To słowa rodziców i bliskich przyjaciół młodej pary. Ponad 150 gości z ceremonii zaślubin życzyło Państwu Mrugałom wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i samych radosnych dni.

W jeleniogórskim kościele św. Erazma i Pankracego sakramentalne TAK wypowiedzieli magister ekonomii, szefowa firmy handlowej, Katarzyna Zagrodnik i mistrz świata młodych cukierników z Lizbony, współwłaściciel rodzinnej cukierni, Rafał Mrugała. Po wyznaniu sobie przed ołtarzem miłości, po przysiędze wierności i uczciwości małżeńskiej i po „zaobrączkowaniu”, nowi małżonkowie pozowali do zdjęć w zabytkowym aucie sportowym. Wcześniej odebrali nietypowe prezenty.

„ Drodzy Goście mili. Byście kwiatów nie nosili, propozycje mamy taką: Zamiast kwiatów całe pęki, my prosimy o ekierki, kreski, farby czy plecaki, by cieszyły się dzieciaki”. Tej treści karteczkę Kasia i Rafał dołączyli do każdego zaproszenia. Pierwotnie spora ilość szkolnych przyborów i akcesoriów miała trafić do dzieci z Bogatyni. Ponieważ stale otrzymują one pomoc z różnych stron kraju, młoda para postanowiła dary w imieniu Gości przekazać uczniom najmłodszych klas z biednych rodzin z jednej ze szkół podstawowych w Jeleniej Górze.

Wesele w restauracji „Chata ze wsią” było huczne, goście bawili się świetnie do białego rana. Wśród osób brylujących na parkiecie w tańcach latynoamerykańskich i standardowych dostrzegliśmy była piłkarkę ręczną z KPR-u, Martę Romanów i księdza Grzegorza, jedną z dyrektorek banku i młodych biznesmenów. Okazały, pięciopiętrowy tort wykonali pracownicy cukierni. Mistrz Rafał i jego młodszy brat, równie znakomity fachowiec Robert, tylko udekorowali firmowe dzieło. Jak sami stwierdzili zajęło im to tak dużo czasu, że weselny tort dla Roberta i jego wybranki zamówią u konkurencji. Na wesele Kasi i Rafała koleżanki i koledzy przyjechali z różnych stron świata. Kolega z ławy szkolnej, Michał przyleciał aż z RPA, kilka osób z USA, Anglii, Szkocji i z Niemiec.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Komentarze (17)

Jak się ma sporą kasę w większości przypadków wypracowaną pracą rodziców to i ma się sporą grupę znajomych na całym świecie.

normalnie informacja dnia!! powinno być na jakims innym tle z napisem PILNE!! porażka nj24. porażka

masakra, w ten dzień było ok. 14 ślubów w regionie i tak przez cały rok... Każde jest wyjątkowe... uważam, że autor powinien się wstydzić....Koledze zrobił pewnie reklame i tyle! Masakra....aha zdjęć trzebabyło dodać 300 byłoby profesjonalniej:)

Taki news jak na JELONCE o psich kupach :-(
GRATULUJEMY POMYSŁU NA AMBITNY ARTYKUŁ !

nius pierwsza klasa !!!
a to mi się podobało najbardziej:
"sakramentalne TAK wypowiedzieli magister ekonomii, szefowa firmy handlowej.." - można pomyśleć - WOW, taka partia przeszła koło nosa :woohoo:

co to za fajna laska w fioletowej sukience na fot nr 53?ta w czerwonej tez niezla :P

misiek napisał:
co to za fajna laska w fioletowej sukience na fot nr 53?ta w czerwonej tez niezla :P

ups 2 pomylki na fot nr 54 i nie w czerwonej tylko niebieskiej

I po co komu takie wiadomości???Czy wy naprawdę nie macie o czym pisać.Jak wam brakuje tematów to wam podeślę.

Omisiu! Dlaczego wcześniej nie napisaliście o tej imprezie kurtularnej? Lak smakował schabowy i rosół? A po ile były bilety? Jasnad*** ale njus!Jeszcze jeden i jeszcze gorzko.A zakopcie się pod ziemię! Szczęścia młodej parze a redaktorom niech doopę wrzodami obsypie.

:lol: ;) :) szczęście :) . super news ! ^^

a kim oni są żeby tak sie o nich rozpisywać? jakis burak się żeni a prezentuje się ponad 60 zdjęć jakby to był przynajmniej syn prezydenta!szok!!!!nie macie o czym pisać???przecież w naszym mieście dzieje się dużo ciekawszych rzeczy niż taki ślub.no chyba że autor tej nowinki należy do rodziny albo dostał za to kasę.skandal!!!!!!

oj, wstyd, nie wiedzialam ze sa taka popularna smietanka towarzyska Jeleniej Gory, ze taki artykul o nich, ja im zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia, ale z autoreklama to chyba do innego dzialu

Ludzie, o czym wy piszecie - tak apropo komentarzy. Wejdźcie do galerii ze zdjęciami i wszystko będzie jasne:) Po prostu hicior :evil:

to mój kolega ale nie wiedziałam że może tak nisko upaść..... jestem w szoku a dla was order z buraka za tak porąbany artykuł!!!!

Panie Heniu, czy skasował Pan dwa razy za te fotki? Od redakcji i od "młodych"?

Heniu sprytny goście pobawił sie ,napił i napstrykał fotek w pracy na weselu co za tupet!!!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.