Alosza Awdiejew w Jeleniej Górze. Rozdajemy bilety!

Alosza Awdiejew w Jeleniej Górze. Rozdajemy bilety!

Tegoroczną Jeleniogórską Scenę Kabaretową otwiera występ Aloszy Awdiejewa. Artysta wystąpi ze swoim nowym, satyrycznym programem.

Jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem – profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podczas występu w Jeleniej Górze, zaprezentuje się ze znakomitymi artystami, m.in.: Kazimierzem Adamczykiem (gitara) i Markiem Piątkiem (gitara). Występ odbędzie się 24 lutego o godz. 19. w Teatrze im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze. Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów na plakacie.

 

Uwaga! Dla naszych czytelników mamy dwa bezpłatne bilety na ten właśnie koncert Aloszy Awdiejewa w Jeleniej Górze. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w czwartek, 20 lutego, po godz. 13.00. jedynym warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania "Nowin Jeleniogórskich". Zapraszamy!

 

Komentarze (7)

fajny facet....dawno temu przyjechał na koncert do "gencjany" była nas garstka publiki....wyszedł na scenę i powiedział "mało nas ale sami swoi"
i zagrał wraz z zespołem świetny koncert......zawsze o tym pamiętam....

Przeciez to pzredstawiciel okupanta, który agituje za ludobójcami bolszewikami!

Nie kazdy ruski to zly czlowiek. Ja osobiscie nie slyszalem jego agitacji natomiast predzej znajdziesz takich w chocby miejscowym SLD. Tam sa tacy, ktorzy za PRLu agitowali i chetnie robiliby to jeszcze dzisiaj.

Znam tych starych wyjadaczy z obecnego SLD jak mieli zakute paly tak maja do dzis .Udaj swojaka to nie jedno ci powiedza te barany.

Pamiętam jak kupę lat temu zagrał na Dniach Lubomierza. Niezapomniany koncert w wykonaniu wielkiego człowieka i artysty...Pozdrawiam Aloszka :)

Boze kochany!Ze takich"wykrzyknikow" jak ten ***** z31 stycznia,jeszcze swieta Ziemia nosi ????????????

No rece opadaja normalnie,jak czlowiek przeczyta takiego "kometarza" od idioty "wykrzyknika".

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.