Bóbr Marciszów pierwszym finalistą ligi siatkówki

Marciszowianie odrobili straty i zrewanżowali się drużynie TKKF Orle, wygrali tzw. złotego seta i są w finale Ligi Piłki Siatkowej. We wtorek wieczorem poznamy drugiego finalistę.

W rewanżowym meczu Bóbr Marciszów pokonał TKKF „Orle” 3:0 (25-18;25-22;25-23) wyrównując tym samym bilans spotkań na 1 : 1. W złotym secie Bóbr wygrał 15:13.

Kto zostanie drugim finalistą, dowiemy się w najbliższym czasie. Plan spotkań drugiego półfinału:

23.04 – poniedziałek, Politechnika Wrocławska – Uniwersytet Ekonomiczny, godz. 18.30

24.04 – wtorek, Uniwersytet Ekonomiczny – Politechnika Wrocławska, godz. 19.30

Awans do następnej rundy play-off uzyska zespół który odniesie dwa zwycięstwa. W przypadku jednego zwycięstwa każdego zespołu o awansie decyduje tzw. złoty set grany do 15 z przewagą dwóch punktów.