Barcinek zwycięzcą ligi siatkówki!

Drużyna ARF Barcinek zwyciężyła drugie spotkanie finałowe z Uniwersytetem i została zwycięzcą Jeleniogórskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Kluczem do zwycięstwa była znakomita gra siatkarzy z Barcinka w drugim secie, wygranym 29:27. W czwartym oraz piątym secie goście mieli już zdecydowaną przewagę.

Uniwersytet - ARF Barcinek 2:3 (25-21; 27-29; 25-21; 15-25; 10-15)

Pierwsze spotkanie także zwyciężył ARF Barcinek w identycznych rozmiarach.

10. Michał Dąbrowski

Po zakończeniu meczu finaliści zostali udekorowani okolicznościowymi medalami a wszystkie zespoły uczestniczące w rozgrywkach otrzymały puchary ufundowane przez starostę jeleniogórskiego Jacka Włodygę. Jeleniogórska Liga Piłki Siatkowej Amatorów była wspierana finansowo przez prezydenta Jeleniej Góry Marcina Zawiłę.