Carlos Astol przegrywa po raz piąty!

To prawdziwy szok dla kibiców żeńskiego szczypiorniaka. Carlos Astol przegrał piąty mecz z rzędu, tym razem 33:34 ze Startem Elbląg.

Tak słabego początku rozgrywek jeleniogórzanki nie zanotowały przynajmniej od 10 lat.
W dzisiejszym meczu podopieczne Katarzyny Jeż cały czas miały kontakt z rywalkami, ale nie potrafiły osiągnąc większej przewagi, a wręcz często musiały odrabiać straty. Do przerwy był remis po 18. Na kwadrans przed końcem elblążanki prowadziły 27:25. Później (55 min.) gospodynie (mecz rozegrano w Świebodzicach) wyszły na prowadzenie 31:30, na minutę przed końcem był remis po 33. Ostatnie słowo należało do Startu.

Carlos Astol Jelenia Góra – EKS Start Elbląg 33:34 (18:18)