Czarna seria siatkarek

W ESA III lidze dolnośląskiej kobiet nadal nie wiedzie się siatkarkom Integracyjnego Klubu Sportowego Jelenia Góra (na zdjęciu w strojach niebiesko -czarnych). W czwartym sezonie występów w najniższej klasie rozgrywkowej zespół trenera Jerzego Sarny w sześciu meczach zdobył tylko jeden punkt.

Młode jeleniogórzanki nie mogą przełamać czarnej serii. Ostatnio w Nowej Soli doznały gładkiej porażki 0:3, wcześniej były początkowo bliskie wygranej w derbach Sudetów z siatkarkami z Wałbrzycha (w setach 26:28, 20:25 i 18:25). Pod wodzą kapitana Karoliny Majewskiej – Sarny zespół IKS-u gra nierówno. Potrafi kończyć sety wynikami 20:25, 23:25, 18:25, ale też pogromem 7:25, 10:25, 13:25. Siatkarki z Jeleniej Góry zajmują ostatnie, ósme miejsce w III lidze kobiet, w setach 2:18.

Trzynastego stycznia 2018 roku, w hali ZST „Mechanik”, siatkarki IKS-u powalczą z trzecim w tabeli teamem KS AZS AWF Wrocław (11 pkt., w setach 14:10).