Dobre występy 11- letniego Kacpra

Dobrze spisuje się jeleniogórzanin w zawodach Pucharu Polski. 11-latek jako najmłodszy zawodnik zajmuje drugie miejsce. Jak zapowiada to nie koniec jego dobrych występów.

W sierpniu i lipcu jeleniogórzanin dwukrotnie meldował się na podium zawodów w Darłowie i Pile. Zajął odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

We wrześniu w Chojnie jeleniogórzanin , 11-letni Kacper Mieszkowski , zawodnik klubu Drogbud Cross ATV Piła , jeżdżący quadem Yamaha Raptor 250 , po bardzo zaciętej i widowiskowej walce zdobył drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski 2011 w Cross Country.

W Gdańsku wywalczył III miejsce w klasyfikacji generalnej w Pucharze Polski w Quadcrossie. Na uwagę zasługuje fakt , że jest to pierwszy sezon zawodowych startów Kacpra i jest on w chwili obecnej najmłodszym zawodnikiem startujący w Pucharze Polski , dzielnie walczącym ze starszymi kolegami. W dalszym ciągu trwa rywalizacja w Pucharze Bałtyku w Cross Country oraz w Pucharze Strefy Polski Zachodniej również w Cross Country, gdzie w chwili obecnej zajmuje drugie miejsca.