„Domowe melodie” w JCK

„Domowe melodie” w JCK

21 marca o godzinie 19 w Jeleniogórskim Centrum Kultury „Domowe melodie” zagra trójka muzycznych zapaleńców: Justyna „Jucho" Chowaniak (kompozycja, teksty, wokal), Kuba Dykiert (gitara, perkusja), Staszek Czyżewski (kontrabas, akordeon).

Twórcy hitu „Grażka”, znanego polskim słuchaczom, bez wsparcia wytwórni wydali swój debiutancki album. Dziś mają ponad 50 tysięcy facebookowych fanów i cztery miliony odsłon klipów na serwisie Youtube. Tylko w ostatnim roku zagrali ponad 100 koncertów, między innymi na festiwalu Heineken Open'er. Udało im się nawet zagrać w 2013 roku pięć koncertów na Islandii. Zostali obsypani deszczem wyróżnień przez użytkowników portali. Na Liście Przebojów Trójki ich utwór znalazł się na pierwszym miejscu. Udowodnili, że można zadebiutować w wielkim stylu, nawet jeśli w tym celu trzeba zamienić prywatne mieszkanie na studio nagrań. I jak podają organizatorzy koncertu:

„mimo wielkiego zainteresowania zespołem wytwórni i promotorów, cała trójka konsekwentnie odmawia propozycji współpracy i na własna rękę wysyła ręcznie robione płyty, które można zdobyć jedynie pisząc maila na adres: plyta@domowemelodie.pl.”

Uwaga!

Dla czytelników „Nowin Jeleniogórskich” mamy cztery podwójne zaproszenia na koncert „Domowe melodie” w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Rozdamy je osobom, które jako pierwsze zadzwonią w piątek, 14 marca, po godz. 12. pod redakcyjny numer telefonu 757524781, a później zgłoszą się po wejściówki w sekretariacie redakcji z najnowszym wydaniem naszego tygodnika w ręku.

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.