Donatan&Cleo i inne gwiazdy na Juwenalia

Donatan&Cleo i inne gwiazdy na Juwenalia

Wykonawcy bijący rekordy popularności w internecie wystąpią podczas tegorocznych Juwenaliów w Jeleniej Górze. Usłyszymy m.in. Donatana&Cleo oraz Letni Chamski Podryw.

Młodszej publiczności tych wykonawców nie trzeba przedstawiać. „Donatan&Cleo” to uczestnicy tegorocznej Eurowizji. Ich piosenka „My Słowianie” stała się przebojem, ma 42 miliony wyświetleń na kanale YouTube! Hiphopowa kapela „Letni Chamski Podryw” to ewenement na rynku muzycznym, kawałek „Czinkłaczento” obejrzało ponad 13 milionów internautów, choć nie promowały go żadne stacje komercyjne. Skład próbował swoich sił w show Must Be The Music, ale nie podbił serc jurorów. Podczas Juwenaliów wystąpi także zespół „Łąki Łan”, który koncertował na festiwalu Woodstock i gromadził sporą publiczność. Na scenie w Jeleniej Górze zobaczymy przedstawiciela gatunku reggae – Mesajah. Najbardziej znany kawałek tego artysty to „Szukając szczęścia”. Mesajah zaśpiewał go wspólnie z Kamilem Bednarkiem.

 

Juwenalia odbędą się w dniach 22-23 maja na „jeleniogórskich błoniach” (polana pod Grzybkiem). Patronem medialnym imprezy są "Nowiny Jeleniogórskie". Więcej szczegółów na plakacie.

 

Komentarze (9)

ale lipa...

Mi się podoba! Ktoś miał świetny pomysł - super na imprezę studencką!

wstyd i żenada jacy studenci takie juvenalia

wstyd i żenada jacy studenci takie juvenalia

Nie jest źle! W końcu ktoś z wykonawców 'na czasie', a nie odgrzewane przez 100 lat kotlety!

... najlepiej nic nie robić i narzekać :)

Nie ma jak Disco-Polo pod Grzybkiem, niedawno był Norbi, zabrakło tylko zespołów Boys i Weekend. Syf, żenada, dno i wodorosty. Jacy rządzący, takie juwenalia.

Dlaczego oceniacie coś czego po pierwsze nie było jeszcze a po drugie juz z góry jest zakładane ze będzie beznadziejnie. Najlepiej być mało zaangażowaną osobą jeśli chodzi o organizacje ale najwięcej narzekać. I w większości Juwenalia nie będą organizowane przez miasto tylko przez samorządy trzech uczelni znajdujących się w Jeleniej Górze

Juwenalia zawsze kojarzyły mi się z DOBRĄ muzyką!!!A tu taki chłam,że aż wstyd....Artyści jednego sezonu.Mamy naprawdę dużo świetnych kapel nie rozumiem dlaczego zaprosili akurat ich?????Całe szczęście że mnie głowa od ich wycia nie będzie bolała WOŁAMI MNIE TAM NIE ZACIĄGNĄ !!!!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.