Dwubój retro w blasku gwiazd

Dwubój retro w blasku gwiazd

Kiedyś to się jeździło na nartach! Na stoku obowiązywała etykieta i strój nie byle jaki. Rozgrzewką przed szusami był wspólny taniec. Retro wspomnienia powrócą w Karkonosze 8 lutego, gdzie na „Puchatku” w Szklarskiej Porębie odbędzie się „Dwubój retro w blasku gwiazd”.

Niewątpliwą atrakcją tego dnia będzie możliwość zobaczenia gwiazd szklanego i dużego ekranu, popularnych dziennikarzy i prezenterów radiowych, którzy kolejny raz będą rywalizowali o mistrzowskie tytuły w slalomie. Tego dnia na nartostradzie „Puchatek” nie zabraknie dobrej zabawy, wspaniałej muzyki i miłej atmosfery.

Ponad 50 uczestników – miłośników nart i snowboardu spodziewają się organizatorzy kolejnego Slalomu Gwiazd. Zawodnicy będą się ścigać na serio, z pomiarem czasu. Jak co roku goście z pewnością nie odmówią publiczności wspólnych zdjęć, autografów i rozmów. Te spotkania są zawsze bardzo sympatyczne i wielu kibiców przyjeżdża do Szklarskiej Poręby właśnie po to, by spotkać się ze swoimi ulubieńcami.

W tym roku pod Szrenicą będziemy mogli spotkać, między innymi, Anię Rusowicz, Martynę Jakubowicz, Czesława Mozila, Maćka Maleńczuka i wiele innych gwiazd.

Drugą częścią zimowej imprezy na „Puchatku” będzie Dwubój Retro, który przeniesie nas do Szklarskiej Poręby przed stu laty. Z roku na rok konkurs w slalomie i na mini skoczni na nartach i w stroju z epoki gromadzi coraz więcej uczestników, w tym także gości z Czech. A retro-narciarze pokazują, że nie tylko na tych zwykłych deskach da się jeździć, ale pokazują, jak to robić z finezją. I jeszcze te stroje – coraz bogatsze, wymyślne i eleganckie.

- Zachęcamy publiczność do kibicowania w jednych i drugich zawodach właśnie w retro-przebraniach. Posiadaczy najciekawszych strojów nagrodzimy niespodziankami i upominkami – zapowiada Agnieszka Rozenek z referatu promocji urzędu miasta w Szklarskiej Porębie.

A nagrody przygotowane dla uczestników imprezy i publiczności są bardzo atrakcyjne. To, między innymi, sprzęt i gadżety narciarskie, karnety do Term Cieplickich i wiele innych. Organizatorzy zachęcają do „przedwalentynkowej” rozgrzewki wszystkie pary. W konkursie na najbardziej stylową parę retro  nagrodą będzie biokominek ogrzewający dom i serca.

Po raz pierwszy w tym roku Gildia Przewodników i uczestnicy retro-zawodów zaprezentują się w oryginalnym tańcu sprzed stu laty, do którego każdy chętny będzie się mógł przyłączyć.

Także i gwiazdy uczestniczące w zawodach narciarskich zmierzą się w konkurencji retro-zjazdów. Tyle tylko, że nie na nartach a na saniach rogatych, których tradycja w Karkonoszach jest kultywowana.

PROGRAM IMPREZY:
11:00 – rozpoczęcie zawodów – slalom gigant gwiazd
14:30 – 15:30 – dekoracja zwycięzców slalomu gwiazd
16:00 – 17:00 – zawody retro-narciarze
- zjazd na saniach rogatych
- slalom retro
- skoki retro
17:30 – dekoracja zwycięzców

Komentarze (19)

Z podanych gwiazd to znam tylko tego Mozila, to chyba ten co przeglądarkę Mozilla Firefox zrobił. Reszta z nazwiska podobna zupełnie do nikogo.

Na tym retro pojawi się Maciek Abramowicz, były naczelnik GOPR. Mówi się, że Maciek Abramowicz chce wystartować na burmistrza Szklarskiej Poręby. Okazja jest dobra, bo obecny burmistrz Sokoliński okazał się nieudacznikiem i doprowadził do biedy w Szklarskiej Porębie.

Bieda to będzie dopiero, kiedy takie nieuki jak ty wezmą się za rządzenie miastem. Nie pisze się "doprowadził do biedy w Szklarskiej Porębie"
Poprawnie powinno być " doprowadził do biedy Szklarską Porębę"
Podstawy gramatyki się kłaniają.
Weź się chłopie do roboty. Ale takiej uczciwej. Najlepiej fizycznej, abyś miał gdzie wyładować swoją życiową frustrację i będziesz mógł się pochwalić: ten rów to kopałem ja i nawet go nie spier...doliłem. Uwierz mi, że w polityce, nawet tej gminnej, ty niczego nie osiągniesz. Od lat próbujesz i nic. Spróbuj zgłosić się do MZGL. Sądzę, że znajdą dla ciebie robotę. Żadna nie hańbi. Dla ciebie najlepsza byłaby w tych toaletach na targowisku. Byłbyś blisko kloaki, którą tak lubisz.
.

Daj już spokój , bo złość piękności szkodzi !

To są gwiazdy ? A gdzie podział się ich blask ? Gzie i czym one swiecą ? A tak w ogóle kto funduje tym niby gwiazdom pobyt w Szklarskiej Porębie ?

:) śmieszne komentarze maluczkich :)

Autor artykułu: "Te spotkania są zawsze bardzo sympatyczne i wielu kibiców przyjeżdża do Szklarskiej Poręby właśnie po to, by spotkać się ze swoimi ulubieńcami" Też myślę że to świetna promocja. Jasne jest przecież że turyści przyjeżdżają do Szklarskiej Poręby aby podziwiać "gwiazdy na śniegu" ale nie do końca wiem dlaczego te gwiazdy przyjeżdżają do Szklarskiej Poręby. Może też chcą się spotkać z turystami? A może dlatego że ktoś im ten pobyt tutaj funduje. To się nazywa PROMOCJA. Jednak gwoździem programu i tym co te "gwiazdy" naprawdę do Szklarskiej Poręby przyciąga jest bankiet w hotelu LAS gdzie mogą się one spotkać z samym burmistrzem Grzegorzem Sokolińskim i naszymi radnymi miejskimi. Te pieniądze które miasto wydaje na promocje to bardzo dobra inwestycja bo dzięki nim do Szklarskiej te "gwiazdy" mogą sobie przyjechać za darmochę, one przyciągają turystów którzy mogą dzięki temu spotkać się z "gwiazdami", burmistrz z radnymi poświęcają swój wolny czas spotykając się z "gwiazdami" na bankietach a mieszkańcy tylko liczą kasę którą zarabiają na "gwiazdach" i turystach. Nie umiem tylko wyjaśnić co z tego ma burmistrz i radni.

Następny wielki sukces burmistrza Sokolińskiego i zarządzanego przez niego miasta .

Kotecki, nudny już jesteś. Wszyscy od dawna wiedzą, że to ty, więc twoje hejtowanie nie ma już żadnego sensu.

gdyby w mieście było więcej takich nudziarzy to nie było by takich wpadek jak chociażby zamieszanie z kinem, przykład jak poradziły sobie z takim WIELKIM PROBLEMEM inni http://www.nj24.pl/article/kulturalne-centrum-w-dawnym-kinie

A co ty Kotecki zrobiłeś dla mieszkańców, poza toną hejtu, którą codziennie wylewasz w internecie pod różnymi nickami?

On zrobić coś? Wolne żarty. Wszak jest prezesem.
No nie całkiem. On jest p.o. prezesa
http://www.jeleniagora.psl.pl/HTML/szklarska.html

To Kotecki jest taki analfabeta że nawet poprawnie nie potrafi napisać swojego imienia?

a już myślałam, że został prezesem kolejnej spółki prowadzącej działalność gospodarczą na nieruchomości dzierżawionej od miasta, a może umieścisz w kolejnym wpisie adres strony z przetargiem na kino za "przysłowiową złotówkę" o którym to przetargu pan burmistrz był uprzejmy wspomnieć w artykule NJ

Kiedyś faktycznie na "ścianie".Lolobrygidzie,czy na FIS-ie odbywało się multum konkurencji zjazdowych,były tłumy ludzi,dzisiaj to jakaś porażka,parodia sportów zimowych.Ale ciemny lud może to kupi.

Burmistrz do księgarni.Zero inwestycji,poprawy infrastruktury miasta. w tym roku powstała chyba tylko nowa nawierzchnia obok szkoły nr 1.150m. nie słyszy się co się nowego wybuduje tylko kolejne g****utkie imprezy.Mam już dość.dajmy szansę komuś innemu.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.