Elżbieta Adamiak w Muflonie - rozdajemy wejściówki!

Elżbieta Adamiak w Muflonie - rozdajemy wejściówki!

MDK „Muflon” zaprasza na poetycki, nastrojowy i pełen ciepła recital Eli Adamiak. To już w najbliższą sobotę (12 kwietnia) o godz. 19.00. Dla Internautów mamy wejściówki!

Podczas koncertu usłyszymy piosenki z najnowszej płyty „Zbieram siebie” oraz największe przeboje Eli Adamiak, jak: „Jesienna zaduma”, „Do Wenecji dalej stąd co dzień” i wiele innych. Artystce na scenie towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół muzyczny w składzie: Piotr Goljat – fortepian, śpiew; Sebastian Ruciński – gitara; Piotr Górka – kontrabas.

Rezerwacje i sprzedaż biletów: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00 w sekretariacie MDK „Muflon”, tel. 75 755 37 70.

 

Ela Adamiak – piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej. Nagrała siedem płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych okazała się sukcesem. Obecnie wydała długo oczekiwaną płytę, na której znalazły się starannie dobrane nowe piosenki, jak „Trwaj, chwilo, trwaj” (duet z A. Nowakiem), „Posiedzimy sobie razem w kuchni” (duet z K. Kiljańskim), „Zanosi się na noc”. Piosenka „Trwaj chwilo trwaj” przez długi czas utrzymywała się w czołówkach list przebojów.

 

Uwaga!

Dla Internautów mamy trzy podwójne wejściówki na ten koncert. Wystarczy zadzwonić do naszej redakcji w czwartek (10 kwietnia), po godzinie 13., tel. 757524781. Kto pierwszy ten lepszy.

 

Komentarze (1)

kto to jest?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.