Farben Lehre, Leniwiec i Fort BS w Orient Ekspresie

Zespół Leniwiec.

To będzie prawdziwa uczta dla wielbicieli punka i punkrocka. W piątek (14 marca) w klubie Orient Expres wystąpią zespoły Farben Lehre, Leniwiec i Fort BS.

Farben Lehre to znana wszystkim miłośnikom punky-reggae załoga z Płocka. Od lat poza festiwalami takimi jak Przystanek Woodstock, Jarocin czy Węgorzewo odwiedzają w każdym sezonie koncertowym setki klubów w całej Polsce. Pomimo prawie 30 lat na scenie zachowali młodzieńczą energię. Znakomity kontakt z publicznością wokalisty Wojtka Wojdy i mocne brzmienie całej kapeli sprawia, że każdy ich występ pozostaje na długo w pamięci.

 

Jeleniogórski Leniwiec również należy do zespołów długowiecznych – ponad 700 zagranych koncertów przez 20 lat działalności na scenie mówią same za siebie. W ostatnim roku Leniwiec wydał świetnie przyjętą płytę do tekstów Edwarda Stachury i zagrał wiele koncertów m.in. na Przystanku Woodstock i na festiwalu w Jarocinie.

 

Najbardziej długowieczny jest kolejny zespół z Jeleniej Góry – Fort BS. Legenda Jarocina i całej sceny punk-rockowej w Polsce gra już od 31 lat. Zarówno punkrockowe jak i nowofalowe oblicze zespołu od trzech dekad jest doceniane przez liczną publiczność. Koncert w Orient Expresie będzie wyjątkowy bo ma to być chyba pierwszy w historii zespołu koncert akustyczny.

 

Koncert FARBEN LEHRE + LENIWIEC + FORT BS zaczyna się w piątek 14 marca o godzinie 19.00 w Orient Expressie. Bilety do nabycia w Orient Expressie lub w tramwaji na Placu Ratuszowym.

 

Dzień po koncercie w Jeleniej Górze Leniwiec wystąpi na imprezie towarzyszącej Mistrzostwom Świata w lotach narciarskich w Harrachovie.

 

sobota 15.03.2014 start około 19.30 (jeśli będą opóźnienia w konkursie w lotach narciarskich opóźni się również koncert)

LENIWIEC + VHS + VOLANT

Miejsce: scena przy OBŘÍ DEŠTNÍK (restauracja Wielki Parasol) tuż przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego, bezpośrednio pod skocznią narciarską. Wstęp: wolny.

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/450022618463824/?ref=22

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.