Gala w Żeromie po raz siódmy

Gala w Żeromie po raz siódmy

Występy artystów – uczniów, absolwentów i osób związanych ze szkołą, licytacje i wiele innych atrakcji czeka na uczestników tegorocznego, VII Koncertu Charytatywnego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze. Dochód będzie przekazany na potrzeby szkoły.

Wystąpią jak co roku artyści, którzy są związani z „Żeromem”. W programie przewidziano występy wokalne uczniów gimnazjum i liceum oraz absolwentów szkoły, pokazy tańca towarzyskiego w wykonaniu młodzieży. Grupa dziewcząt zaprezentuje pokaz zumby, nauczyciele wychowania fizycznego wspólnie z uczniami przygotowują fragment musicalu, grupa teatralna pracująca pod opieką Piotra Iwańca oraz Tadeusz Wnuka zaprezentuje fragmenty pantomimy. Występy przeplatane będą licytacją obrazów m.in. Bogumiły Twardowskiej-Rogacewicz, Krystyny Matusiak, Dariusza Milińskiego, Stanisława Mierzwińskiego oraz fotografii m.in. Marka Koprowskiego oraz Rafała Kotylaka.

Gala odbędzie się w czwartek 12 lutego w auli ZSO nr 1, początek o godz. 18. Będzie to idealna okazja do spotkania, powspominania czasów szkolnych przy cieście i napojach. W tym roku hasłem przewodnim przedsięwzięcia jest „Serce dla Żeroma”. Dochód z koncertu od lat przekazywany jest na potrzeby szkoły oraz jej uczniów. W tym roku organizatorzy – rada rodziców, dyrekcja szkoły i samorząd uczniowski – zbierają na zakup samochodu – busa szkolnego. Pieniądze zasilą też m.in. fundusz stypendialny dla uczniów.

 

Komentarze (7)

fantastyczna inicjatywa

A wrotnieski bedzie???

ciekawe czy będzie Ksiundz Stec...

spędziłam tam najgorsze 4 lata swojego życia (86-90)

Gala to nie na miejscu. Przy tak niskiej ocenie z kuratorium to raczej za poprawę wyników a nie świętowanie trzeba się zabrać.

Od lat wyniki uczniów i absolwentów plasują szkołę na I miejscu w Jeleniej Górze - Złota Szkoła w rankingu Perspektyw jest miarodajną oceną - ranking lokuje I LO w gronie 100 najlepszych liceów w Polsce. Poszukajcie w tym rankingu innych jeleniogórskich szkół ... Daleko by szukać.
Kuratorium również oceniło wysoko szkołę pod względem wyników. Nisko wypadła ocena szkoły przez uczniów i ich rodziców (za których wypowiadali się również uczniowie) - ocena skonstruowana na podstawie anonimowych ankiet.
Ale komu się chce poszukać prawdziwych źródeł informacji...

Jak jest naprawdę, wiedzą właśnie uczniowie.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.