Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu

Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu

Wczoraj na drodze wojewódzkiej z Lwówka Śląskiego do Bolesławca doszło do groźnego wypadku. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Kierujący samochodem marki Golf, mieszkaniec Wrocławia, uderzył z dużą prędkością w prawidłowo jadący samochód.

Do wypadku doszło w miejscowości Suszki około godziny 16. Mieszkaniec Wrocławia, który chciał wyprzedzić na trudnym odcinku drogi prawidłowo jadący samochód, zderzył się czołowo z samochodem marki Ford. Jechali nim mieszkańcy gminy Lwówek Śląski. Jedna z poszkodowanych osób została odwieziona do szpitala z obrażeniami kręgosłupa.

Na miejscu wypadku przez dwie godziny obowiązywał ruch wahadłowy. Poszkodowani w wypadku chcieli dokonać samosądu na sprawcy wypadku. Nie udało się im wyciągnąć go z samochodu ponieważ drzwi były zakleszczone. Sprawcę wypadku uwolnili strażacy, którzy musieli rozcinać samochód specjalistycznym sprzętem.

 

Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu
Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu
Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu
Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu

Komentarze (6)

Dlaczego to znow ..golf 3 ?????

Masakra idiotów na drogach nie brakuje. Mamusia i tatuś kupią samochód a dzieciaczki gaz do dechy i ile fabryka dała. Karać mandatami z najwyższej półki !

Duże moce w autach mało ROZUMU.

Duże moce+całkowity brak rozumy+głupota+idiotyzm+samochód=śmierć

a po co mandaty najwyższe automatycznie zakaz kierowania wszelkimi do konca życia niech to dadzą przestroga bedzie a nie mandat dadzą tysiaka 7 pkt karnych i cymbał dalej bedzie zasówał a jak by stracił całkowicie prawko to by się nauczył

cwaniaczki z Wrocławia mają nas za buraków i za nic mają jakiekolwiek przepisy drogowe i to się właśnie zemściło.Nie piszcie że tu jakaś duża moc auta była bo to stary golf III więc szału nie ma.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.