Helios zaprasza na „Disney Junior w Kinie 2”!

Helios zaprasza na „Disney Junior w Kinie 2”!

Już 3 i 4 marca na najmłodszych Widzów kina Helios w Jeleniej Górze czekają wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólna zabawa. Już podczas najbliższego weekendu odbędzie się druga edycja specjalnych pokazów „Disney Junior w Kinie”. Szczegóły oraz możliwość zakupienia biletów na weekendowe seanse specjalne dostępne są pod adresem: www.helios.pl/DJwK2.

Na dzieci czeka masa pozytywnych atrakcji, między innymi kino Helios odwiedzi sam Miki, który stanie się interaktywnym prowadzącym i zaprosi młodych Widzów do wspólnej zabawy
i tańca. Na ekranach zostaną zaprezentowane aż trzy premierowe (nieemitowane wcześniej!) odcinki ulubionych seriali: „Miki i raźni rajdowcy”, „Jej Wysokość Zosia” oraz „Lwia Straż”. Ponadto przed seansami dodatkową atrakcją będą gry
i piosenki z seriali: „Bingo i Rolly w akcji” oraz „Vampirina”.

Przy okazji tych pozytywnych seansów dla całej rodziny pojawi się niepowtarzalna szansa wygrania rodzinnego wyjazdu do Disneyland® Paris w trakcie obchodów jego 25. urodzin! To wyjątkowa szansa nie tylko na wielkie wspólne świętowanie, ale także na zabawę na Disney Stars on Parade, Disney Illuminations czy Star WarsTM Hyperspace Mountain i przeżycie niezapomnianych chwil! Konkurs startuje 3 marca, szczegóły dostępne są pod adresem: www.helios.pl/disneyland2.

Kino Helios w Jeleniej Górze zaprasza swoich najmłodszych Widzów na wyjątkowe, premierowe pokazy już podczas najbliższego weekendu. „Disney Junior w Kinie 2” to niepowtarzalne filmowe wrażenia dla całej rodziny, organizowane wyłącznie w kinach Helios!  Do zobaczenia! 

Komentarze (2)

gdzie sptykac sie ona razem kino

tak plącz ładnie diseny autor książki pięknie dziękuje. tak zawsze kto leży róża żyje spotykać się ona

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.