Izerskie biegi na wesoło

Izerskie biegi na wesoło

Na zakończenie Ski RETRO Festiwalu, narciarskiej zabawy w stare narty część druga, czyli XVI Bieg RETRO wokół osady Orle. To świetna zabawa dla każdego, kto ma stare narty, do nich stare buty z takimiż wiązaniami i kijami, a do tego odzienie w stylu La belle époque, kiedy to narty miały wagę, a damskie stroje narciarskie przypominały salonowe kreacje. Tegoroczny Bieg RETRO odbędzie się 9 marca w Górach Izerskich, w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach. Start o godz. 11.30 przy osadzie Orle. 

Po widowiskowym i karkołomnym zmaganiu się ze starociami, na trasę ruszą przebierańcy nowocześni. Doroczny Bieg IZERSKI, jest dla każdego, kto lubi zabawę na śniegu z nartami na nogach, kijami w dłoniach i uśmiechem na twarzy. XXII Bieg IZERSKI ze startem godzinę po Biegu RETRO na dystansie 12 km w Górach Izerskich, najlepiej zaliczyć w zabawnym kostiumie.
Szczegóły obu biegów, wraz z regulaminem na www.izerskie.org. Organizatorem Biegu RETRO jest Towarzystwo Izerskie, wraz z partnerami: Stacją Turystyczną ORLE oraz Lokalną Organizacją Turystyczną w Szklarskiej Porębie. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.