Jeden set IKS -u

W drugim meczu ZINA III Ligi Dolnośląskiej kobiet siatkarki Integracyjnego Klubu Sportowego doznały drugiej porażki. Przed własną publicznością uległy 1:3 debiutantkom z KS „Milicz” Milicz. W inauguracyjnej serii zespół rywalek IKS – u złożony z kadetek i juniorek przegrał 0:3 w Strzelinie.

Podopieczne trenerów Andrzeja Kołaczyka i Jerzego Sarny były lepsze w początkowym secie (25:17), co zapowiadało pierwsze historyczne zwycięstwo w tej klasie rozgrywkowej, Niestety, w trzech następnych setach pod siatką punkty zdobywały już tylko młode miliczanki (25:14, 25:17, 25:23).

W drużynie IKS – u ambitnie walczyły Anna Wierzbicka, Justyna Obajda, Katarzyna Kowalska, Wiktoria Ryś, Kinga Brzezik i libero Karolina Majewska oraz nowe w tym sezonie zawodniczki, Mariola Pietrzak i Emilia Szmetrowicz. Zabrakło Pauli Cieślak (wyjazd na ślub).

W najbliższą sobotę, 25 października o godzinie 17, w jeleniogórskiej hali „Mechanika” dziewczęta z IKS – u zagrają z liderkami z AZS Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław.