Jeleniogórscy strażacy pomagają podnieść się Bogatyni

Jeleniogórscy strażacy pomagają podnieść się Bogatyni

W odbudowywaniu Bogatyni oraz Zgorzelca pomagają jeleniogórscy strażacy. Od niedzieli jeździ tamtędy cysterna z wodą gospodarczą, a od poniedziałku funkcjonariusze starają się przywrócić dojazd i stanąć na nogi wielu mieszkańcom. Opanowana została już także sytuacja na Książęcej w Jeleniej Górze. Do wypompowania zostały jeszcze piwnice na Sowińskiego.

O normalnym życiu mieszkańcy w Bogatyni i okolic nie będą mogli mówić pewnie jeszcze miesiące jak nie lata. W przywracaniu łączności drogowej pomaga im od poniedziałku sześciu jeleniogórskich strażaków.

- Część z nich uczestniczy w sprzątaniu zniszczonych domostw – informował kpt. Andrzej Ciosk, rzecznik prasowy PSP w Jeleniej Górze.

Od niedzieli także teren Bogatyni i okolic zaopatrują w wodę gospodarczą nasi strażacy.
Z jej nadmiaru za to nadal mogą być niezadowoleni mieszkańcy ulicy Sowińskiego w Jeleniej Górze, gdzie podtopionych jest jeszcze kilka piwnic. Wczoraj udało się za to strażakom opróżnić piwnice przy Książęcej. Sprzyjał temu równomierny spadek poziomu wody. Dziś kolej przyszła na Sowińskiego.

Komentarze (4)

Some colleges here such as HELP University College, tie up with the London School of Economics for Bachelor proagrms, which is the best there is here. For the Master degree you can complete it in Singapore where LSE has a branch. +1Was this answer helpful?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.