Jeleniogórskie derby trampkarzy i młodzików

Fot. ROB

W rywalizacji trampkarzy Karkonosze Jelenia Góra po emocjonującym i twardym meczu pokonały 2:1 KKS Jelenia Góra. W pojedynku młodzików Akademia Piłkarska nie dała szans Karkonoszom, wygrywając 3:0.

Oba spotkania rozegrano na boisku w Jeżowie Sudeckim (młodzieżowe drużyny Karkonoszy grają tam w roli gospodarza).

Mecz trampkarzy rozpoczął się po myśli Karkonoszy. Na samym początku gola zdobył Giziński. Piłka po jego dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego minęła obrońców i napastników i wpadła do siatki. Później KKS starał się odrobić straty i stworzył kilka znakomitych sytuacji. Gola mogli zdobyć Szaciłło-Kulikowski i Ziółkowski. Tak się jednak nie stało i do przerwy wynik nie zmienił się. Ziółkowski trafił po zmianie stron i było 1:1. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, w doliczonym czasie gry gola na wagę trzech punktów dla Karkonoszy zdobył Pytel. Mecz nie był wielkim widowiskiem, zawodnicy obu drużyn starali się bowiem wygrać za wszelką cenę. Nad emocjami młodych piłkarzy dobrze panował sędzia Adam Trudziński. Zastosował on 7 wykluczeń (6 dla zawodników Karkonoszy, 1 dla KKS-u).

 

13. kolejka ligi okręgowej trampkarzy

Karkonosze Jelenia Góra – KKS/Gimnazjum nr 4 Jelenia Góra 2:1 (1:0)

bramki: Giziński, Pytel oraz Ziółkowski

Karkonosze: O. Gwizdała – S. Statkowski, O. Giziński, D. Świder, D. Lachowicz, S. Wersocki, P. Nowogrodzki, M. Górski, M. Niemirski, P. Pytel, Ł. Suchocki. Rez.: O. Śniegula, M. Prokop, P. Niewiero, K. Ofiarski, M. Kasperek, D. Sokołowski, K. Retych.

KKS: M. Rebkowiec – O. Szwejk, P. Walaszek, Ł. Wierzbicki, K. Olejarczyk, W. Szpak, P. Nowocień, M. Górski, K. Zatorski, S. Ziółkowski, K. Szaciłło-Kulikowski. Rez: B. Kopiec, K. Świercz, S. Firmanty, A. Kwiatkowski, K. Bojarczyk, D. Suchecki, A. Musiał.

 

W meczu 13 kolejki ligi okręgowej młodzików Akademia Piłkarska Karkonosze gładko pokonała Karkonosze 3:0 (2:0), przeważając od początku do końca. Bramki dla podopiecznych Marka Siatraka zdobyli: Sowa, Łącki i Błażejczyk.

IMG_0504.JPG
IMG_0512.JPG
IMG_0519.JPG
IMG_0520.JPG
IMG_0521.JPG
IMG_0523.JPG
IMG_0528.JPG
IMG_0532.JPG
IMG_0533.JPG
IMG_0535.JPG
IMG_0538.JPG
IMG_0540.JPG

Komentarze (2)

PYTEL I GIZIŃSKI ŻĄDZĄ NA BOISKU

rządzą*
RZądzić - Żądać Żądza
przyznaję rację i pozdrawiam

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.