Jeleniogórski raper patriotycznie

Jeleniogórski raper patriotycznie

W najbliższą sobotę (1 sierpnia) przypada kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej okazji jeleniogórski raper Suvka przygotował patriotyczną płytę „Sova – 1944”. Promujący ją kawałek dostępny jest już w internecie.

Piosenka mówi o nadziei Powstania Warszawskiego. Cały krążek będzie do ściągnięcia za darmo, z racji podziemnej struktury Państwa Polskiego podczas okupacji. Płyta utrzymana jest w klimacie patriotycznym – autor w ten sposób chce przybliżyć młodszemu pokoleniu czasy okupacji.
– O godzinie 17.00 1 sierpnia zatrzymaj się na chwilę, oddaj cześć Bohaterom Warszawy. Możesz również o tej godzinie ściągnąć całą płytę, która jest dedykowana dla poległych – prawdziwych patriotów Naszej Ziemi – apeluje raper.

See video

Komentarze (5)

Przypomniał mi się rysunek przedstawiający czterech kiboli ryczących "Pamiętamy!" i jadącego za nimi dziadka na wózku ,który mamrocze "Chu... pamiętacie" .Rap w znacznej mierze jest muzyką marginesu społecznego i subkultury więziennej. Powstanie było dziełem młodej inteligencji i elity intelektualnej. Ówcześni przestępcy i kibole robili to samo ,co cały czas.Na pewno nie walczyli.

chyba nie słuchałeś płyty więc nie gadaj głupot durniu...

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.