Jerzy Pokój: nie będę starostą

Jerzy Pokój: nie będę starostą

Szef Platformy Obywatelskiej w powiecie jeleniogórskim zdecydowanie zaprzecza, jakoby miał zostać po wyborach starostą jeleniogórskim. Powiedział to na dzisiejszej konferencji prasowej.

J. Pokój przypomniał liderów list Platformy Obywatelskiej w wyborach do rady. Na pytanie, czy chce być starostą odpowiedział „Nie. Daję panu słowo honoru, nie mogę być starostą.”
– Nie idziemy w tych wyborach po funkcje – dodał po chwili. – Program, który stworzyliśmy, pokazuje, że organizm, jakim jest powiat i miasto, muszą funkcjonować razem, wtedy jest większy potencjał. Nie możemy zapominać, że unijne pieniądze do podziału dla Jeleniej Góry i powiatu będą w ZIT, czyli tu na miejscu. Ważne jest, żebyśmy usiedli i mądrze je rozplanowali.
Kto w takim razie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na funkcję starosty? – Na to pytanie odpowiem w poniedziałek po południu. Niewątpliwie ilość uzyskanych mandatów do powiatu będzie argumentem w rozmowach o tym, kto będzie starostą a kto wicestarostą – przyznał J. Pokój. – Będzie to rozmowa czysto polityczna.
W konferencji uczestniczył też senator RP Józef Pinior, który zdecydowanie poparł kandydaturę Marcina Zawiły na prezydenta Jeleniej Góry. – Jesteśmy sławni w Polsce, niestety ze względu na to, że zafundowano nam sytuację trudną do zrozumienia i niemożliwą do akceptacji – napisał w oświadczeniu przekazanym dziennikarzom. – Otóż kandydatem popieranym przez PO jest Marek Obrębalski, który już kilka lat temu z hukiem sam wystąpił z Platformy. Rekomendował nam go Rafał Dutkiewicz, Prezydent Wrocławia, który nigdy w Platformie nie był.
 

Komentarze (22)

Przypominam, że Józef Pinior nie jest członkiem PO i rekomenduje nam kandydatów "PO". Przy okazji mówi, że Rafał Dutkiewicz... Paranoja panie Józefie. Na szczęście już nigdy PO na Pana nie postawi. Gdzie Pan był przez ostanie lata? Najczęściej we Wrocławiu. Co Pan dla Jeleniej Góry zrobił? Przepraszam zapomniałem o licznych listach kierowanych do Jeleniogórzan, informujących, że z ważnych powodów, nie może Pan Senator uczestniczyć w określonym wydarzeniu. Nadmieniam, że listy te i tak Pan nie pisał. Robił to zresztą zupełnie sprawnie, Pana asystent.

Lepiej że Pinior ma tu sprawnego i mądrego asystenta, niż żeby rezydował tu Obrębalski z Papajem Wrotniewskim i Sajnogiem.

pewnie lepszy będzie pan Zawiła, z jego kolegami; Klementowskim, Korzeniem, Wiklikiem, asystentem Wolińskim i kupcową Wójcik w charakterze wisienki na torcie...

Rafał Mazur z Piechowic strasznie nerwowo przebiera nogami i chce koniecznie zostać radnym.

Bo z tego są same korzyści:

1) duża dieta,
2) lekka i przyjemna praca,
3) darmowa wyżerka.

Ludzie, błagam - głosujcie na Mazura.

Dlaczego Rafał Mazur reklamuje na plakatach i bilbordach Karpacz ??

Przecież Mazur startuje na radnego z Piechowic.
Czyżby Mazur wstydził się swoich Piechowic??

Panie Mazur - czekamy na publiczne wypowiedzenie się w tej kwestii.

Dlaczego na plakatach reklamuje pan obce miasto?
Zapomniał pan o Piechowicach?

Rafał Mazur z Piechowic kandyduje na radnego i mówi, że jest taki uczciwy, sprawiedliwy, oj, oj, oj.

1) skąd Mazur wziął duże pieniądze na budowę nowego domu?

2) dlaczego na plakatach i bilbordach reklamuje Karpacz?

3) Mazur mieszka razem ze swoją mamą. Ludzie mówią, że nie darzy szacunkiem swojej matki.

Panie Mazur.
Prosimy o odpowiedź na powyższe pytania.

Niby z czego jesteśmy sławni z bałaganu ,z sobkostwa .

Niby z czego jesteśmy sławni z bałaganu ,z sobkostwa .

Może jednak tym razem J.Pokój dotrzyma słowa. Przecież wie każdy w Karkonoszach, który go zna dłużej ,że rzadko mu to przychodzi.Własny interes przede wszystkim-co pokazał jak przewodniczący Sejmiku Woj.Dolnośląskiego-to oczywisty powód, by na tego gościa już nigdy nie głosować.

proponuję tego mądrego i sprawnego asystenta poprzeć w wyborach do rady miejskiej

wszystkich chentnych na stołki radnych w powiecie jest 210 osób , korytko przyciąga....

Po raz pierwszy raz słyszę, aby ktoś specjalnie zwoływał konferencję prasową, na której z całą powagą poinformował, że nie ma zamiaru obejmować jakiegoś stanowiska. Pierwszy raz widzę, że jakaś partia popiera kandydata który nie jest jej członkiem i odmawia takiego poparcia własnemu towarzyszowi partyjnemu. I już nie wiem, czy cały ten Kraj jest zwariowany, czy tylko ta partia jest aż tak beznadziejna.

Kraj a raczej ludzie w tym Kraju

W PO nasiliły się walki frakcyjne.
I stąd te dziwne POpierane jednych a olewanie innych.
I gitara. Tak trzymać!

Szanowny Panie Józefie,przestańcie razem z Panem Pokojem robić ludziom wodę z mózgu. To Wy wszyscy z PO zafundowaliście nam ten pasztet,jak nie umiecie się dogadać ze sobą,to jak chcecie rządzić? I jeszcze jedno pytanie do Józefa:- Czy za Solidarności,też nosił Pan płaszcz od Gucciego? Wszyscy z Wrocławia ( z Kamiennej Góry też ) zabierajcie się z mojego miasta, sami damy sobie radę.

– Nie idziemy w tych wyborach po funkcje – dodał po chwili. –
i obudził się zlany potem

Dlaczego ktoś z takim autorytetem jak Pan Pinior - nie będący członkiem PO - popiera Pana Pokoja, członka PO, a mającego w przeszłości korzenie w SLD ?????

Polityka w Polsce jest niezrozumiała....

Powiat Jeleniogórski to bankrut. Jak mu ktoś kasy nie podrzuci to na pensje, diety, rauty i promowanie Jacka starczy. Trzeba wywalić wszystkich stamtąd. Nie ma najmniejszego znaczenia dla regionu kto tam jest starostą.

Na Staroste najlepiej nadaje się Wojciech Poczynek . Jedna gmina zrujnował to powiat spokojnie zlikwiduje i doprowadzi do zarządu komisarycznego

Zarzad powiatu od poniedziałku to sojusz PO i SLD czyli Paczóski. Łużniak i członek zarzadu Pokój. Zawiła wraca do Euroregionu albo KSWiK i wygryzie prezesa. Włodyga na Przewodniczacego Rady Powiatu dozgonnie

a co na to Król macius 1 gałeski mieszacz powiatowy

Dlaczego dzielicie stołki pomiędzy starymi wygami,oni już pokazali co potrafią.Czas na ludzi młodych do nich świat należy,Trzeba świeżej krwi.Starzy niech odpoczywają.Są już zmęczeni.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.