Jesienne czytanie i nie tylko

Jesienne czytanie i nie tylko

Wydawnictwo AdRem zaprasza na promocję książki Małgorzaty Lutowskiej pt. Powierzony klucz oraz publikacji pt. Wycinanki karkonoskie. To już w najbliższy weekend w Bukowcu.

W najbliższą sobotę (19 września) w Mauzoleum w parku w Bukowcu odbędzie się czytanie na głos w języku polskim i niemieckim fragmentów książki Powierzony klucz. Organizatorzy zadbali o odpowiedni nastrój, goście spotkają się w blasku świec (początek spotkania o godz. 19.).

Dzień później (niedziela, 20 września) odbędzie się promocja publikacji Wycinanki Karkonoskie. Obrazuje ona scenki (wycinanki) z życia okolicznych mieszkańców a także kulturowe atrakcje regionu. Oprócz samej promocji, będą m.in. warsztaty wykonywania wycinanek. Uczestnicy będą mogli nabyć pozostałe publikacje Wydawnictwa AdRem (od godz. 13. przed Pałacem w Bukowcu).
Oba wydarzenia są elementem programu dwudniowej imprezy pn. Jesień ze sztuką w Bukowcu, organizowanej dla upamiętnienia 200 rocznicy śmierci hrabiego Fryderyka Wilhelma von Redena. Szczegółowy program obchodów Jesieni ze sztuką znajduje się poniżej.

 

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.