Kabaret Bella Mafia: to już 10 lat

Kabaret Bella Mafia: to już 10 lat

Kabaretowi działającemu przy Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej wiernej i licznej publiczności może pozazdrościć niejeden artysta. Wczoraj (5 marca) na prezentacji nowego programu i obchodach jubileuszu 10-lecia Kabaretu Bella Mafia, sala widowiskowa JCK pękała w szwach.

-Tu nikomu nikt nie zagląda w Pesel -śpiewali artyści. Swoim humorem, werwą i poczuciem humoru udowodnili, że to prawda. W programie ze śmiechem śpiewali o tych, którzy "mają już z górki" . Zaprezentowali także piosenki z przedwojennych polskich, kabaretów oraz skecze zainspirowane utworami Wojciecha Młynarskiego i Andrzeja Waligórskiego.

Nie zabrakło odniesień do obecnych czasów („jak chcę się zabawić, to oglądam w TV transmisję z Sejmu” ). Bardzo podobała się baba terrorystka oraz „jeleniogórski ekler” , czyli amant z randki w ciemno.

Członkowie kabaretu podkreślają, że modyfikują znane utwory do swojego wieku i potrzeb. - Mamy energię, pomysły i jak zdrowie nam dopisze, to spotkamy się na kolejnych jubileuszach – obiecali kabareciarze.

Dziękując wiernej publiczności, nie zapomnieli o Janinie Peikert, szefowej Karkonoskiego Uniwersytetu III Wieku, dzięki której 10 lat temu powstał Kabaret Bella Mafia. Pani Janina po tym wieczorze już na zawsze pozostanie „matką chrzesną”.

Na scenie wystąpili: Bogusława Bratasz, Hanna Panasiuk, Krystyna Szpala, Andrzej Dudziak, Jan Smolira, Zdzisław Ornaf. Muzykę opracował Grzegorz Wadowski.

Kolejny występ Kabaretu Bella Mafia zaplanowano na 14 marca o godz. 18.00 w JCK.

bella mafia (1).jpg
bella mafia (2).jpg
bella mafia (3).jpg
bella mafia (4).jpg
bella mafia (5).jpg
bella mafia (6).jpg
bella mafia (7).jpg
bella mafia (8).jpg
bella mafia (9).jpg
bella mafia (10).jpg
bella mafia (11).jpg
bella mafia (12).jpg
bella mafia (13).jpg
bella mafia (14).jpg
bella mafia (16).jpg
bella mafia (17).jpg
bella mafia (18).jpg
bella mafia (19).jpg

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.