Kabaretowy wieczór w Karpaczu

Kabaretowy wieczór w Karpaczu

W kurorcie pod  Śnieżką dbają o to, by w wakacje turyści i mieszkańcy nie nudzili się. 21 lipca będą mogli spędzić wieczór w towarzystwie lubianych artystów kabaretowych. Od godz. 20 do 22 na stoku Kolorowa w Karpaczu wystąpią Kabaret K2, Kabaret Nowaki oraz Katarzyna Pakosińska.

Kabaret K2 bawi publiczność od 6 lat. Starają się, żeby skecze były „o czymś”. Bacznie obserwują świat i szukają tematów dotyczących nas wszystkich, podkręcając absurdalność sytuacji.
Katarzyna Pakosińska jest artystką kabaretową, dziennikarką i aktorką. Oprócz licznych występów estradowych ma na swoim koncie role filmowe, teatralne oraz spektakle telewizyjne. Dwukrotnie nominowana była do tytułu Mistrz Mowy Polskiej.
Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.