Koncert Andrzejkowy

Orkiestra Symfoniczna Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze

Jeleniogórska filharmonia zaprasza 29 listopada na Koncert Andrzejkowy w wykonaniu młodych muzyków. Grać będzie Orkiestra Symfoniczna Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze pod dyrekcją Sławomira Kupczaka. Na estradzie wystąpią także trzy pianistki: Kinga Waszniewska, Maria Zagajewska i Ewelina Dudzik.Początek tego muzycznego wieczoru o godz. 18.00.

W programie muzyka filmowa Ennio Moricone, Wojciecha Kilara, Andrzeja Kurylewicza w instrumentacji i aranżacji Sławomira Kupczaka, prawykonanie utworu ucznia jeleniogórskiej Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia Bartosza Czyżewskiego - Chaconne na orkiestrę smyczkową, a także Trzy utwory w dawnym stylu na orkiestrę smyczkową oraz Koncert na fortepian i orkiestrę smyczkową op. 40 Henryka Mikołaja Góreckiego.   
   
Uwaga! Dla czytelników „Nowin Jeleniogórskich” mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na piątkowy Koncert Andrzejkowy w jeleniogórskiej filharmonii. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w czwartek,  28 listopada, po godz. 12.00. Jedynym warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich” z „Nowinami z Filharmonii”. Zapraszamy!

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.