Konkurs fotograficzny w Muzeum Karkonoskim

Konkurs fotograficzny w Muzeum Karkonoskim

Zrób zdjęcie podczas wydarzenia w muzeum, wyślij i wygraj nagrody. Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze ogłosiło konkurs fotograficzny pn. „Muzeum w obiektywie”.

Tematem przewodnim jest muzeum przedstawione w świetle ważnych wydarzeń, imprezy zarejestrowanej podczas pobytu w muzeum lub jego oddziałach (Muzeum Historii i Militariów, Muzeum Zamek Bolków, Muzeum Carla i Gerharta Hauptmanna w Szklarskiej Porębie). – Szukamy ciekawych ujęć kompozycyjnych, oryginalnych spostrzeżeń, nietypowych rozwiązań technicznych wykorzystywanych w fotografii – czytamy w regulaminie konkursu. Zdjęcia mogą przedstawiać wnętrza, poszczególne elementy konstrukcyjne, wystawowe, postacie, zdarzenia, wszystko to co wiąże się z Muzeum Karkonoskim.

 

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół licealnych oraz Jeleniogórzan. Prace przyjmowane są do 5 maja 2014 roku. Pytania dotyczące konkursu można kierować na adres e-mail promocja@muzeumkarkonoskie.pl lub drogą telefoniczną: tel/fax: 75 75 234 65. Więcej szczegółów na www.muzeumkarkonoskie.pl.

Komentarze (1)

Kolejni szukają frajerów. Daj nam swoją fotkę z prawami autorskimi, a my w nagrodę damy najlepszym długopis z logiem muzeum i możliwość opublikowania zdjęcia w "prestiżowym" folderze reklamowym muzeum. To już prawdziwa plaga wyłudzaczy fotografii w rozmaitych "konkursach"...

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.