Kto będzie zarządzał targowiskiem?

Kto będzie zarządzał targowiskiem?

Miasto rozwiązało we wrześniu umowę z Automobilklubem Karkonoskim, który był zarządcą targowiska w Cieplicach. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie nowym gospodarzem tego terenu.

- Umowa kończyła się z końcem roku. Zarządca i tak nie był zainteresowany przedłużeniem jej. Po rozmowie z nim zdecydowaliśmy, że nie ma sensu dłużej czekać – mówił prezydent Marcin Zawiła.

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie nowym zarządcą. Na wrześniowej sesji prezydent poinformował, że do czasu wyłonienia pobieraniem opłaty targowej zajmie się Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

- Decyzje będą należały do prezydenta, ale jesteśmy gotowi, by przejąć zarząd nad targowiskiem – mówił Jerzy Lenard, szef ZGKiM-u.

Targowisko wymaga sporych inwestycji. Takich nie czyniono tam od lat. Wykonywano jedynie bieżące prace. Między innymi z tego powodu, nie rozwija się. Czy nowy zarządca będzie miał pomysł na zmodernizowanie go? Czas pokaże.

Komentarze (4)

"Targowisko wymaga sporych inwestycji." Jakich ? Przygotowanie placu pod biedronkę czy inny szajs ? Nara !

Bazarek jest potrzebny ,ALE nie w tym miejscu ,a jak już to ułożyć symetrycznie stragany. Zrobić drożny chodnik od Jagielońskiej do mostku .A gdzie POmysły miłośników Cieplic?

już dawno temu kupcy proponowali miastu rozwiązanie umowy z cwaniakowatym automobilklubem.Niestety teraz kiedy dojna krowa jest w agonii sami nie są zainteresowani dalszym zarządem.Wypompowali ile się dało ,oraz doprowadzili do upadku wiele firm które tam działy,i to w majestacie prawa dzięki KUSIAKOWI KTÓRY NA PRZEKÓR DZIAŁAJĄCYM TAM PODMIOTOM PRZEDŁUŻAŁ AUTOMOBILKLUBOWI UMOWY NA KOLEJNE LATA ....TAKA JEST PO LITYKA NASZYCH WŁADZ...

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.