Leśna dochodzi do siebie

Leśna dochodzi do siebie

Ponad trzysta rodzin ucierpiało podczas powodzi w Leśnej i pobliskich wsiach. W mieście trwa wielkie sprzątanie. Ludzie suszą sprzęty i ubrania, przepisują zamoknięte dokumenty, zrywają zniszczone panele i boazerie.

Jeszcze bardziej, niż Leśna, ucierpiał Miłoszów – wieś położona tuz przy granicy z Czechami. Miłoszowski Potok zamienił się w rwącą rzekę, która zniszczyła kilka kładek i zerwała asfaltową drogę.

Powodzianie z Leśnej mają pretensje do lokalnych władz, że zlekceważyły faks z ostrzeżeniem o silnych deszczu. Burmistrz Mirosław Markiewicz twierdzi, że z ostrzeżenia nie wynikało, iż zapowiada się taki kataklizm.

Wartość szkód jest szacowana. Z pewnością będę liczone w milionach. Do remontu nadaje się między innymi szkoła. Strażacy pompują z niej wodę od trzech dni. W sprzątaniu pomagają więźniowie. Pomaga też Świeradów Zdrój – burmistrz tego miasta Roland Marciniak jednego dnia przyjechał do Leśnej ze strażakami ze swojej miejscowości, a drugiego z tysiącem bochenków chleba i wodą.

ZOBACZ ZDJĘCIA
 

Komentarze (5)

burmistrz leśnej byl w takim stanie ze jako jedyny nie usunął samochodu z podwórka. byc moze w podobnym stanie był jak czytał ten faks.

a może Ty byłeś/aś w takim stanie, pisząc te bzdury! Ludzie jesteście żałośni! Najlepiej człowieka zgnoić, oczernić, znalazła się grupka nawiedzonych osób i psują nam tylko wizerunek gminie!

do min- mieszkańcy nie muszą go gnoić on sam się zgnoił,jak ma problemy z nałogiem niech zapisze się do AA a nie wstyd przynosi NAM mieszkańcom na całą POLSKĘ!!!I to ma być burmistrz???ponad bezpieczeństwo społeczności stawia pół litra na stół???porażka!!!

min napisał:
a może Ty byłeś/aś w takim stanie, pisząc te bzdury! Ludzie jesteście żałośni! Najlepiej człowieka zgnoić, oczernić, znalazła się grupka nawiedzonych osób i psują nam tylko wizerunek gminie!

ty imbecylu juz wiadomo ze od wielu lat burmistrz chleje wino i ma gdzies miasto... a urzedasy to cioty i dlatego nasze miasto to posmiewisko nie ma pracy syf i jedno wielki gywno.... olal faksy co za ciota ludzie musza meczyc sie z naprawianiem szkod napewno sytuacja bylaby nieco lagodniejsza gdyby ostrzegl mieszkancow.....

:evil: To jest okrutne co ten człowiek wyprawia.Pozwalniał wszystkich pracowników,kturzy znali swoją pracę perfekcyjnie.Sam jako jako niedoświadczony na początek też mógłby się pszyuczyć,a nie popełniać takich błędów.Mieszkńcom Leśnej jednak brak jest byłego burmistrza.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.