Licytacja kartek pomoże dzieciom!

Licytacja kartek pomoże dzieciom!

W przeddzień mikołajkowego święta, na które czekają wszystkie dzieci, także te ubogie, chore, w świetlicach środowiskowych, salach szpitalnych... ogłaszamy LICYTACJĘ zestawu kartek – cegiełek i ziarenek z portretami dzieci świata! Na naszym portalu internetowym www.nj24.pl do 5 grudnia trwać będzie licytacja 25 kolorowych widokówek! Uzyskane pieniądze pomogą sfinansować leczenie ciężko chorych dzieci z naszego regionu. I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM BIORĄC UDZIAŁ W LICYTACJI! 6 grudnia dla kilku chorych maluchów i ich rodzin – dzięki Waszemu wsparciu czytelnicy i inernauci „NJ” - życie stanie się odrobinę łatwiejsze!

Kartki – cegiełki i kartki – ziarenka to nowy pomysł na zdobycie środków na cele jeleniogórskiej charytatywności i kolejna akcja autorskiego programu Józefa Liebersbacha „Działanie Chleba”. Dzięki współpracy z Joanną Kramarczuk, wydawnictwem Ad-Rem, PCK wydano druki wartościowe – widokówki „cegiełki” PCK oraz widokówki „ziarenka” TPD. Kartki – o nominałach 2 zł, 3 zł i 5 zł - na rewersie opatrzone zostały „złotymi myślami”, sentencjami korespondującymi z fotografiami. Portrety dzieci ze świata bezinteresownie użyczyli między innymi Joanna Kramarczuk, Robert Rzepnicki, Kazimierz Pichlak, Cezary Wiklik. Dochód z obu akcji wspomaga leczenie, rehabilitację i wypoczynek ubogich dzieci z naszego regionu. Akcji patronują „Nowiny Jeleniogórskie” i „Muzyczne Radio”.

Za pośrednictwem portalu www.nj24.pl licytować będziemy cały zestaw pocztówek: 13 „cegiełek” i 12 „ziarenek”. Każda wystawiona do aukcji kartka zawiera dedykację – pamiątkowy wpis szefów „Muzycznego Radia”, „Nowin Jeleniogórskich” i autorów projektu, a także znaki graficzne firm, które pomogły wydać druki. Cena wywoławcza zestawu wynosi 100 złotych.

Przykładowa kartka z tyłu.Licytacja rozpoczęła się w środę (26 XI) o godzinie 10 – a zakończy 5 grudnia, w piątek w samo południe. Osoby prywatne i firmy, które chcą w ten sposób pomóc chorym dzieciom i sprawić im mikołajkową radość – kierujemy pod numer telefonu komórkowego 602 439 924. Na naszym portalu będzie można codziennie śledzić licytację aż do jej finału!

Na co dzień te kolorowe pocztówki: „cegiełki” i „ziarenka” (świetny prezent mikołajkowy wysyłany najbliższym) można kupić w kilku punktach Jeleniej Góry (pocztówki rozprowadzają również wolontariusze), choćby w Antykwariacie i „Tramwaju” na Placu Ratuszowym. Większe ilości druków można zamawiać w TPD przy ul. Piłsudskiego 15 (tel. 75 22800) i PCK przy ul. Teatralnej 1 (tel. 75 24773).

-Najbardziej wartościowa jest pomoc wzajemna: człowiek – człowiekowi, rodzina – rodzinie, znajomy – znajomym, żeby nie przegapić ludzkiej krzywdy – słowami Józefa Liebersbacha rozpoczynamy licytację.

ZOBACZ LICYTOWANE CEGIEŁKI I ZIARNKA

Komentarze (1)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.