Liczył na seks z 12-latką.

fot. facebook ECEPUP

35-letniego Krzysztofa, mieszkańca miejscowości pod Chojnowem, który umówił się na spotkanie z 12-letnią dziewczynką, namierzyli łowcy pedofili z Elusive Child Protection Unit Poland. Zamierzali go zatrzymać na miejscu spotkania, a gdy się nie pojawił znaleźli go w podchojnowskim Witkowie.

Mężczyzna internetowo korespondując z dziewczynką pisał, że chce całować jej usta, pieścić piersi, całować sutki, dotykać miejsc intymnych między nogami. Zapowiadał, że będzie wtedy nagi. Zaproponował spotkanie w minizoo w Lubinie. Tę korespondencje znali aktywiści ECPUP, ale gdy przyjechali na miejsce okazało się, że 35-latek zrezygnował tłumacząc, że zachorował. Pojechali więc do jego miejsca zamieszkania.
- Odwiedziliśmy, go w domu, ale go tam nie było. Po 2 godzinach poszukiwań udało się nam namierzyć go w innej wsi kilka kilometrów dalej – piszą w relacji z akcji. Na nagraniu widać, jak udaje im się nakłonić mężczyznę do przyznania, że umówił się na spotkanie z dziewczynką i że korespondencja nakłaniająca do podjęcia „innych czynności seksualnych” pochodzi z jego komunikatora. Łowcy nie ujawniają, czy korespondencja prowadzona była z „wabikiem”, czy z dzieckiem.
Zatrzymanego mężczyznę przekazano policji.
Elusive Child Protection Unit Poland to wolontariusze, którzy tropią pedofili w całej Polsce i po zebraniu dowodów przeprowadzają obywatelskie zatrzymania. Wytropili już ponad 40 takich osób. Często dowody uzyskują dzięki „wabikom”, czyli osobom udającym w internetowej korespondencji dzieci. Nietypowo przeprowadzają też zatrzymania, zamieszczając na swojej stronie facebookowej nagrania z akcji z wizerunkami zatrzymanych. Przy całym szacunku dla ich działalności to jednak działanie na granicy prawa (a właściwie bezprawne), bo bez względu na ciążące zarzuty nie wolno prezentować wizerunku podejrzanych bez zgody prokuratora lub sądu.

 

Komentarze (15)

Tymczasem wielebny ksiądz rzymski katolicki pedofil z Rusztowa hula na wolności.

Akurat dzisiaj miała być rozprawa w SO, ale świadkowie nie dopisali. Następny termin 14 czerwca

W USA nikt nie cacka się z pedofilami. Ich wizerunki widnieją w miejscowościach, gdzie mieszkali lub ponownie zamieszkali po wyjściu na wolność, by ludzie byli ostrożni, tym bardziej, że często dochodzi do recydyw.

Takich ludzi trzeba unieszkodliwiać, nawet, jeśli dojdzie do naruszenia dóbr osobistych. To brutalni przestępcy, a "rany", jakie pozostawiają po swoich czynach przez lata nie mogą się "zabliźnić", bo pozostawiły trwały ślad w psychice ofiary.

Brawo za tą i inne akcje i za to, że jesteście!

Księża się śmieją z takich prowokacji, biorą jak swoje, nie patrzą chłopiec czy dziewczynka.

I to za społecznym przyzwoleniem.

Hose idź do psychiatry. Masz fobię antykościelną. Przy każdej okazji i bez okazji bredzisz na ten temat.

chłopaku jak Ty jesteś nieślubnym dzieckiem księdza to Twój problem; )

Zawsze jak ktoś próbuje być chamski, a na końcu dodaje znaczek ;) to sygnał, że jest de bilem. Był na ten temat artykuł, dotyczył wprawdzie rozdwojenia jaźni, ale na tym etapie jest to nieistotne.

Odnośnie rozdwojenia jaźni, przeczytaj swoje komentarze. Przyznasz, że ten stan jest ci bliski...

Juz myślałam, że to ten PiS.bolszewik.Czekista

Ten jak widzisz powyżej jest w zazylylych stosunkach redaktorem MAL.Masz odpowiedź dlaczego nie jest bolszewik usuwany za wpisy

Ta banda łowców, to zwykle patusy - wystarczy przejrzeć ich fb i yt

Może warto się zastanowić kto działa bezprawnie,dlaczego część broni zawsze oprawców,żadko ofiary?Publikować zdjęcia,imię i nazwisko-może to powstrzyma kolejnych pedofili.Niby wszyscy chcą chronić dzieci ale jakby bardiej dbają o katów.Można by wywnioskować,że ci którzy stanowią prawo chronią oprawców.Może sami mają coś na sumieniu, więc wrazie wpadki chronią siebie.Bo jak inaczej to rozumieć?

Ale sukkses, brodaty grubas podający się za 12 latkę nabrał drugiego.

Dwa lata starsza od tej którą zgwałcił bezkarnie żyd R. Polański. No i faktycznie, księża kościelni też są znani z zapędów do dzieci, w materii której są całkowicie bezkarni, jak z resztą w przypadku pozostałych wszystkich swoich przestępstw.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.