Mirsk wygrał z Wykrotami - relacja i zdjęcia

Mirsk wygrał z Wykrotami - relacja i zdjęcia

Mirski Włókniarz pewnie pokonał 4:1 (4:0) Piasta Wykroty w meczu klasy okręgowej. Faworyzowani gospodarze tego spotkania mogli wygrać znacznie wyżej, ale seryjnie marnowali idealne pozycje do zdobycia bramek. Piast miał dziurawą obronę, ale w ataku radził sobie całkiem nieźle.

Mirsk objął prowadzenie po strzale Bartosza Morzeckiego, ale później goście starali się doprowadzić do remisu i potrafili wiele razy przedostać się pod bramkę Włókniarza. Efektów bramkowych z tych ataków nie było jednak żadnych. Pod koniec pierwszej połowy meczu miejscowi przycisnęli rywali, wbili w kilka minut trzy gole i losy trzech punktów zostały praktycznie przesądzone. Gole tuż przed przerwą zdobyli: Piotr Grygiel, Jarosław Wichowski i Jacek Jasiński.  

Po przerwie Piast starał się grać ofensywnie i robił to dość skutecznie do szesnastki Włókniarza. zawodnicy z Wykrot nie potrafili wykończyć jednak swoich akcji celnymi strzałami. Odkrywali równocześnie dostęp do swojej bramki, co dawało gospodarzom okazje do częstych kontr, które kończyły się doskonałymi sytuacjami strzeleckimi. Jeśli chodzi o skuteczność, piłkarze z Mirska nie mieli jednak najlepszego dnia. Ich rywale natomiast cierpliwie walczyli o honorowego gola, co im się w końcu udało po pięknym uderzeniu piłki z dystansu przez Bogdana Ciaćka.
 

Mirsk Wykroty 1.JPG
Mirsk Wykroty 2.JPG
Mirsk Wykroty 3.JPG
Mirsk Wykroty 4.JPG
Mirsk Wykroty 5.JPG
Mirsk Wykroty 6.JPG
Mirsk Wykroty 7.JPG
Mirsk Wykroty 8.JPG
Mirsk Wykroty 9.JPG

Komentarze (1)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.