Muzyczne polowanie z rogami

Muzyczne polowanie z rogami

Filharmonia Dolnośląska zaprasza na kolejny Niedzielny Poranek Muzyczny dla najmłodszych słuchaczy. 17 listopada o godz. 10.30 w jeleniogórskiej sali koncertowej rozpocznie się „Muzyczne  polowanie z rogami”.

Grać będzie zespół instrumentów dętych blaszanych. Spotkanie poprowadzą Dominika Łukasiewicz i Krzysztof Rogacewicz.  „Gwiazdą” będzie róg, który zabrzmi wspólnie z innymi  instrumentami grającymi w orkiestrze. Podczas koncertowej lekcji muzyki nauczyć będzie się można rozpoznawania zwierząt zamieszkujących nasze lasy. Zabrzmią dźwięki, jakie rozlegały się  niegdyś  w tutejszych borach. Gospodarze spotkania opowiedzą też,  jakie znaczenie miały instrumenty podczas polowania.
   
Uwaga! Dla naszych czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie Niedzielny Poranek Muzyczny w jeleniogórskiej filharmonii. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w czwartek, 14 listopada, po godz.  12.00. Jedynym warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich”. Zapraszamy!

Komentarze (1)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.