Muzyczne wędrówki po Śnieżnych Kotłach

Muzyczne wędrówki po Śnieżnych Kotłach

Filharmonia Dolnośląska zaprasza na pierwszy w tym roku Niedzielny Poranek Muzyczny dla dzieci i rodziców. 12 stycznia o godz. 10.30 wykonawcy koncertu zabiorą najmłodszych słuchaczy na Muzyczne wędrówki po Śnieżnych Kotłach.

Grać będzie zespół instrumentów smyczkowych. Co dziać będzie się na scenie? Zima rozhula się wśród karkonoskich szczytów na całego – mroźne dźwięki rozbrzmiewają od Śnieżki aż po Śnieżne Kotły. Jakie historie echo nam opowie? Skąd wzięło się mroźne skrzypienie w strunach lub smyczkach i czy poważna wiolonczela da się namówić na szalone zjazdy? Gdzie się skrywają zamarznięte nutki? Na te pytania przy dźwiękach muzyki wspólnie ze słuchaczami odpowiedzi  szukać będą prowadzący spotkanie Dominika Łukasiewicz i Krzysztof Rogacewicz.
   
Dla czytelników „Nowin Jeleniogórskich” mamy po trzy dwuosobowe zaproszeni na ten właśnie Niedzielny Poranek Muzyczny w jeleniogórskiej filharmonii. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w czwartek, 9 stycznia, po godz. 12.00. Jedynym warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich” z najnowszym wydaniem „Nowin z Filharmonii”. Zapraszamy!

Komentarze (1)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.