Muzyczny teleporter

Muzyczny teleporter

Już w najbliższy weekend, 24 września 2017, pierwszy po wakacjach Niedzielny Poranek Muzyczny w jeleniogórskiej filharmonii. Na najmłodszych melomanów czeka program zatytułowany " Jak zbudować muzyczny teleporter?". Zagra zespół instrumentów perkusyjnych. Spotkanie z muzyką poprowadzą Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz. Poczatek o godz. 10.30. 

Na początek zbudujemy prawdziwy, muzyczny teleporter, dzięki któremu odbędziemy niezwykłe dźwiękowe podróże. Jak go zrobić wiedzą tylko dzieci i chyba kosmici… Czy do budowy trzeba użyć jakichś instrumentów? Czy za paliwo posłużą nuty? A może śrubki dokręcimy kluczem wiolinowym? Przed nami wielkie wyzwanie! Liczymy na Waszą pomoc! - zapowidają organizatorzy.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie koncert dla dzieci i dorosłych w Filharmonii Dolnośląskiej. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w najbliższy czwartek, 21 września 2017 r., po godz. 14.00. Warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania "Nowin Jeleniogórskich". Zapraszamy! 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.