Muzyka z morskich głębin

Muzyka z morskich głębin

Kolejny Niedzielny Poranek Muzyczny w jeleniogórskiej filharmonii już 2 kwietnia, o godz. 10.30. Tym razem na najmłodszych melomanów czeka program zatytułowany „W morskich głębinach”. Grać będzie zespół kameralny instrumentów dętych blaszanych. Koncert poprowadzą Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz. 

Tym razem będziemy eksplorować morskie głębiny. Wsłuchamy się w niezwykłe dźwięki dobiegające spośród raf koralowych, bo przecież „na morza dnie każdy swobodnie tworzy melodie i śpiewa je! Jesiotr i płaszczka wiele dać też z siebie mogą i tu grać. Wszystko tu w duchu dobrego słuchu, na morza dnie!” - zapowiadają organizatorzy.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie Niedzielny Poranek Muzyczny w Filharmonii Dolnośląskiej. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w najbliższy czwartek, 30 marca 2017, po godz. 14.00. Warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich”. Zapraszamy! 

Komentarze (1)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.