My jeleniogórzanie, czyli 100 lat Muzeum Karkonoskiego

My jeleniogórzanie, czyli 100 lat Muzeum Karkonoskiego

Jubileusz setnej rocznicy powstania gmachu Muzeum Karkonoskiego, obchodzić będziemy już w poniedziałek 14 kwietnia.

Przygotowana na tę okazję uroczystość rozpocznie się sesją naukową (godz. 10:00) z udziałem gości z Niemiec, poświęconą dawnej i współczesnej historii regionu. Wśród poniedziałkowych atrakcji nie zabraknie interesujących warsztatów, na których dorośli, młodzież i dzieci próbować będą mogli swych sił w sztuce odlewania i grawerowania szkła. W programie spotkania znajdą się też liczne prezentacje, oraz wystawa zatytułowana „My jeleniogórzanie…”. To i wiele więcej już w poniedziałek. Na obchody rocznicy 100 lecia gmachu muzeum, Dyrekcja Muzeum Karkonoskiego zaprasza wszystkich bardzo serdecznie!

 

Komentarze (19)

Cätering bedzie ??

jak będzie czerwonokubraczkowa posłanka partii trotylowo-wybuchowej MMachałek, to znaczy że będzie wyżerka

panie Zawiła, pan i pańska koleżanka Czernow w sposób profesjonalny wypędziliście mnie z domu w którym urodziłem się i mieszkałem od ponad 45 lat. Pomimo moich roku licznych już od 2001 roku próśb osobiście i w wielu prośbach na piśmie o pomoc wykazał się pan i pańscy pomocnicy wysoką fachowością w kryciu swoich koleżanek i kolegów którzy miedzy innymi doprowadzili do takiego stanu rzeczy, a pan okazało się że ma to wszystko w przysłowiowej "dziubdziuś".

Odarł mnie pan jako Prezydent miasta Jeleniej Góry z tożsamości, pozbawił jakiejkolwiek szansy na normalne funkcjonowanie i wyrugował ze społeczności mieszkańców mojego (byłego?) miasta.
Tak zachowywali się agresorzy podczas wypędzeń Polaków z własnych siedzib dla pozoru nazywanych pacyfikacjami jak też repatriacjami. Wy to nazywacie eksmisjami.

Niech mi pan odpowie kim jestem, że tak zostałem potraktowany ?.

Dla mnie ten jubileusz nazywa się "WY JELENIOGÓRZANIE" tylko ilu z was tu się urodziło?

PS.
Może podczas sesji naukowej -wykład o godzinie 15-15`20 czegoś nowego się dowiemy. A może będzie to kolejne bicie piany za pieniądze "ciemnego" ludu?

i jeszcze jedno:
może pochwali się pan że na chwilę obecną w Jeleniej Górze już jest przygotowanych ponad 400 (sic!) wypędzeń. Na niby zwanych eksmisją.
może jakiś referacik jutro na sesji naukowej?

do "Bo teraz" polityka mnie nie interesuje jak również pismo obrazkowo - zdjęciowe... Równie dobrze można wstawiać każdą twarz i postać...
cz to z lewa czy to z prawa...

szkoda że reklama na temat w/w jubileuszu została przesunięta na dalsze strony. To chyba impreza dla wąskiego grona osób które zbytnio nie pragną rozgłosu...

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.