Niszczą samochody, bo pokłócili się z partnerkami

Niszczą samochody, bo pokłócili się z partnerkami

W ostatnim czasie policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uszkodzili przypadkowe samochody, a potem tłumaczyli, że to wszystko przez ... dziewczyny. Wygląda na to, że kłótnie panów z partnerkami stają się znaczącym powodem uszkodzeń aut. Obydwa te przypadki łączy i to, że sprawcy zostali zatrzymani wiele miesięcy po swoich dziwacznych zachowaniach.  

W sierpniu minionego roku 27-letni mężczyzna na jednej z jeleniogórskich stacji paliw uszkodził zaparkowany tam samochód. Wandal poprzebijał opony oraz porysował powłokę lakierniczą. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości około 2 tysięcy złotych.
Powiadomieni o przestępstwie policjanci na podstawie zebranych informacji oraz po analizie z nagrań kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali podejrzanego. Zatrzymany oświadczył, że tego czynu dopuścił się gdyż pokłócił się z partnerką, a następnie złość wyładował na przypadkowym samochodzie.


Drugi przypadek miał miejsce w Kowarach w październiku ubiegłego roku na parkingu pod jednym ze sklepów. Tym razem doprowadzony do furii przez partnerkę 28-latek skakał po samochodzie niewinnego obywatela oraz uderzał młotkiem w karoserię. Spowodował straty w wysokości około 1400 złotych. Zatrzymany przez policję sprawca oświadczył, że tego czynu dopuścił się gdyż wcześniej pokłócił się z dziewczyną.

 

Obydwaj mężczyźni za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (9)

g**** się tłumaczą ,to przez prze Covida.
Cały rząd tłumaczy się z baboli które wprowadza.

Czyżbyś podważał wyniki ostatnich demokratycznych wyborów parlamentarnych do Senatu i Sejmu?

Demokratyczne większościowe wybory do Sejmu i Senatu, nie oznaczają, że można gwałcić Konstytucję, łamać demokrację i niszczyć kraj - wprowadzając dyktaturę!!! Oj nie, zdecydowanie NIE!

A kto według Ciebie gwałci Konstytucję, łamie demokrację i niszczy kraj wprowadzając dyktaturę?

"Powody epidemiczne” mają natomiast decydujące znaczenie, gdy można ich użyć do ukrywania informacji o gwałceniu dzieci przez katolickich księży.
Zasłania się nimi przewodniczący państwowej komisji ds. pedofilii dr Błażej Kmieciak (eksdoradca Ordo Iuris), odmawiając wpuszczenia posłów na kontrolę w swojej instytucji.

Takie sprawy trzeba uparcie dociskać, bo czasem prowadzi to do małych sukcesów, jak w przypadku dymisji Tomasza Greniucha z funkcji p.o. dyrektora wrocławskiego oddziału IPN. Masowe protesty przekonały nawet PiS-owców, że jawny faszysta nie powinien pracować na tym stanowisku. Przeciwko rezygnacji Greniucha opowiada się jednak Ryszard Terlecki. Argumenty? „System komunistyczny był z pewnością co najmniej tak zbrodniczy jak hitleryzm, a może nawet bardziej”.

PiSbolszewizm narodowy socjalizm należy "wypalić " do gołej ziemi.

Ci dwaj "niszczyciele samochodów" to podobne do bolszewika.czekisty oszołomy. Może zmądrzeją w anclu.
Natomiast czekista winien pobyć trochę[a może na stałe] w wariatkowie.

"bolszewik" to żaden oszołom tylko płatny troll akceptowany (opłacany?) przez redakcję.
Spróbuj podziałać tak jak "bolszewik" to szybko zostaniesz zbanowany ...

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http

Wał sie

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.