Olimpia wygrała w ostatniej chwili

Olimpia Kamienna Góra - Piast Wykroty 2:1

Po szalonej końcówce meczu, kamiennogórska Olimpia pokonała 2:1 (1:0) Piasta Wykroty w dzisiejszym meczu klasy okręgowej w piłce nożnej. Pierwsza połowa tego pojedynku była słaba, a druga znakomita i pełna dramaturgii. Decydujący cios zespół z Kamiennej Góry zadał w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

Pierwszy kwadrans należał do miejscowych, ale potem zdecydowaną optyczną przewagę mieli goście. Gola strzelili jednak kamiennogórzanie  - jeden z nielicznych ataków tej drużyny w tej fazie gry świetnym strzałem z dystansu zakończył Masiel.

Po przerwie Piast rzucił się do odrabiania strat, ale grał nieskutecznie. W wyrównaniu pomogli mu zawodnicy Olimpii –  nieporozumienie w niegroźnej sytuacji pomiędzy bramkarzem a obrońcą Dłużniewskim zakończyło się wpakowaniem piłki przez drugiego z nich do własnej bramki.

Ostatnie pół godziny meczu było bardzo widowiskowe. Przewagę miał Piast, ale jego akcje, napędzane przez grającego trenera Grzegorza Romana, kończyły się niecelnymi strzałami, kiksami lub spalonymi napastników tej drużyny. Zmarnowali kilka stuprocentowych okazji do zdobycia goli.

 

Olimpia też atakowała i również miała sytuacje strzeleckie, ale nie tak klarowne, jak rywale.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, Domin z Olimpii zdecydował się na desperacki rajd prawym skrzydłem i silne dośrodkowanie na pole karne gości, gdzie do piłki rzucił się szczupakiem Sobota. Trafił idealnie! Ponad stu kamiennogórskich kibiców na stadionie wiwatowało – to była akcja i gol godne każdego boiska.

Olimpia Piast.JPG
Olimpia Piast 2.JPG
Olimpia Piast 3.JPG
Olimpia Piast 4.JPG
Olimpia Piast 5.JPG
Olimpia Piast 6.JPG
Olimpia Piast 7.JPG
Olimpia Piast 8.JPG
Olimpia Piast 10.JPG
Olimpia Piast 11.JPG
Olimpia Piast 12.JPG
Olimpia Piast 13.JPG
Olimpia Piast 14.JPG

Komentarze (3)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.