Olimpiada Malucha w sobotę

Olimpiada Malucha w sobotę

Będzie slalom, przejście przez szarfę, rzut piłką i wiele innych konkurencji – wszystko to czeka przedszkolaki, które wystąpią w tegorocznej edycji Olimpiady Malucha. Impreza już w najbliższą sobotę (25 stycznia) w hali sportowej przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze.

Tradycyjnie już, organizatorzy zaprosili dzieci z jeleniogórskich przedszkoli. Impreza będzie miała iście olimpijski scenariusz, z prezentacją drużyn, zapłonie znicz olimpijski. Jak zwykle, nie będzie przegranych. Zwycięskie przedszkole otrzyma puchar prezydenta Jeleniej Góry, pozostałe dostaną dyplomy za drugie miejsce.

 

Organizatorzy, Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze, zaprasza rodziny i bliskich do kibicowania. Początek Olimpiady Malucha o godzinie 10.

 

Komentarze (2)

Jak zwykle nie będzie przegranych...ale zwycięskie przedszkole trzyma puchar!?? Hmm... coś tu nie tak. Po co to wyróżnianie? Impreza super ale zwycięzcami powinny być wszystkie dzieci.

co ty mówisz dzieci od małego trzeba uczyć wygrywać i przegrywać to jest potrzebne w dorosłym życiu a rolą rodziców jest pomóc dziecku w trudnych chwilach

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.