Po 0:3 pod siatką

W szóstej kolejce spotkań w trzeciej lidze mężczyzn zespół MKS – u Olimpii nieoczekiwanie przegrał 0:3 w Żarowie z outsiderem PCO Volley (w setach do 23, 15 i 17). Mimo porażki kowarscy siatkarze utrzymali drugie miejsce w tabeli grupy B – 12 pkt. (15:9). Strata do niepokonanego w tym sezonie lidera z Ząbkowic wzrosła jednak do sześciu oczek. W najbliższą sobotę, 22 listopada, podopieczni trenera Patryka Hobgarskiego przed własną publicznością powalczą z UKS – em Tygrysy Strzelin. Mecz w hali SP nr 1 zakończy pierwszą rundę rozgrywek ZINA III Ligi.

W trzecioligowej grupie A drużyna Klubu Siatkarskiego uległa w Jeleniej Górze 0:3 MUKS – owi Ziemia Milicka Milicz (w setach do 22,13 i 22) i jest przedostatnia, siódma w tabeli – 5 pkt. w 6. meczach (7:15). W tej samej grupie ekipa BTS Elektros wygrała w Bolesławcu z ULKS – em Ogień Żmigród 3:2 i zajmuje czwartą lokatę – 9 pkt. (13:13). W sobotę (21 listopada), zaplanowano potyczki MKS Rosiek Syców – KS Jelenia Góra i MKS Pogoń Góra – BTS Elektros.

W ZINA III Lidze Kobiet czwartą z rzędu porażkę zanotowały młode zawodniczki jeleniogórskiego IKS – u. Gładko 0:3, w setach do 14,18 i 12), uległy w Nowe Soli rywalkom z UKS – u Ares.