Pociąg do kultury

Pociąg do kultury

Pociąg do kultury / skoki w bloki, to dobra zabawa, miło spędzony czas, świetne wakacje, rewelacyjne warsztaty, znakomici animatorzy i aktorzy, fantastyczne wspomnienia. 

Projekt POCIĄG DO KULTURY /SKOKi W BLOKi realizowany jest Jeleniogórskie Centrum Kultury i Teatr Odnaleziony na podwórkach dużych skupisk mieszkaniowych na terenie całej Jeleniej Góry i miasta Jilemnice. Prócz pracy warsztatowej w każdym miejscu zaplanowanych jest wiele niespodzianek, które mają rozwijać wyobraźnię oraz powodować wzrost zainteresowania określonymi dziedzinami sztuki. Prezentacje zmieniają swoje miejsce, co dwa dni przestawiając swój magiczny namiot cyrkowy, w którym odbywać się będą wszystkie działania. Daje to możliwość dotarcia do trzech dzielnic naszego miasta takich jak: Cieplice, Zabobrze oraz Centrum. Działania animacyjne podzielone według harmonogramu przeplatają elementy zabawy, relaksu, wypoczynku fizycznego uczestników, z działaniami edukacyjnymi, pracą indywidualną i tworzeniem podwórkowego świata teatru. Dwudniowy projekt staje się świętem danego podwórka z możliwością indywidualnej i grupowej pracy z wykwalifikowaną kadrą instruktorską. Podstawowymi działaniami są realizacje teatralne i cyrkowe.

 

PROGARAM: 

zawsze w godz. 10.00-18.00

09 lipca - Osiedle Orle, plac zabaw przy ul. Wita Stwosza 26-29

10 lipca - Osiedle Orle, plac zabaw przy ul. Wita Stwosza 26-29

11 lipca - plac zabaw przy ul. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego 10 przy ODK

12 lipca - plac zabaw przy ul. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego 10 przy ODK

13 lipca - plac zabaw przy ul. Stefana Okrzei

14 lipca - plac zabaw przy ul. Stefana Okrzei

 

Projekt Pociąg do kultury jest współfinansowany ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Uzależnień Urzędu Miasta w Jeleniej Górze

Projekt Pociąg do kultury jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu Państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.