Pod siatką 3 x 0:3

Osiemnaście drużyn z Dolnego Śląska w trzech grupach walczy w sezonie 2015/2016 w ZINA III lidze mężczyzn. W grupie A z udziałem zespołów z jeleniogórskiego, legnickiego i wałbrzyskiego, nie wiedzie się zawodnikom Klubu Siatkarskiego Jelenia Góra.

Nowe rozgrywki rozpoczęli fatalnie. W pierwszej ligowej kolejce w Legnicy ulegli Ikarowi 0:3. Pierwszego seta przegrali 21:25, w drugim też dominowali gospodarze 25:15, trzecia wyrównana odsłona zakończyła się wynikiem 24:26. Nieudana była inauguracja w zabobrzańskiej hali. Zespół KS-u doznał porażki 0:3 (w setach 19:25, 21:25 i 18:25), z UKS-em PCO-Volley Żarów. W 3. serii spotkań jeleniogórzanie znów przegrali 0:3 (w setach 15:25, 14:25, 21:25) i wraz z siatkarzami KKS Ren-Bud Złotoryja zamykają tabelę III ligi.

Następne mecze dopiero 7 listopada. KS JG zagra w Kamiennej Górze z KS Sudety (6 pkt., małe punkty 7:4). Spotkania grupowe będą rozgrywane do 19 grudnia.