Pod siatką po 0:3

Drużynom z regionu jeleniogórskiego nie powiodło się w piątej kolejce dolnośląskiej trzeciej ligi mężczyzn. W grupie A zespół Klubu Siatkarskiego Jelenia Góra doznał porażki w Złotoryi z KKS - em Ren-But (w setach do 19, 11 i 18 pkt.). Ekipa BTS Elektros uległa w Sycowie liderowi, MKS Rosiek (do 22, 18 i 22 pkt.).

Nieco lepiej poszło trzecim w tabeli zawodnikom Olimpii Kowary, którzy w potyczce 1:3 u siebie z przodownikiem grupy B ZTS - em Ząbkowice wygrali jednego seta (25:18). W pozostałych ambitnie walczyli, ale liderzy byli górą (dwa razy do 22 i 14 pkt.). Wcześniej siatkarze z jeleniogórskiego klubu zwyciężyli 3:2 MKS Pogoń Góra. Olimpia wróciła z tarczą z Kudowy Zdroju 3:2.

W następnej serii ZINA III ligi, 8 listopada zaplanowano mecze KS Jelenia Góra z MUKS – em Ziemia Milicka Milicz i BTS Elektrosu z ULKS – em Ogień Żmigród oraz PCO Volley Żarów z Olimpią Kowary.

W trzeciej kolejce dolnośląskiej III ligi kobiet siatkarki IKS – u Jelenia Góra doznały porażki 0:3 z liderkami z AZS -u Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław (w setach do 10, 19 i 11 pkt.). W trzech spotkaniach sezonu jeleniogórski zespół wygrał tylko dwa sety (2:9). Ósmego listopada siatkarki IKS – u zagrają w Nowej Soli z UKS – em Ares.