Podaruj sobie... Dzień Kobiet

Podaruj sobie... Dzień Kobiet

„Z okazji Dnia Kobiet, a także i z tego powodu że jesteśmy mądre i piękne nie tylko w tym dniu, zapraszamy PANIE do aktywnego spędzenia owego święta”... Jeleniogórskie Centrum Kultury organizuje 8 marca, w sobotę, „Dzień Kobiet na Bankowej”.

Blok ciekawych propozycji warsztatowych, konsultacji, porad i rozrywki rozpocznie się o godzinie 11. Przez sześć godzin – aż do godziny 17 – panie będą mogły sprawdzić, na czym polega taniec brzucha i flamenco, poćwiczyć pilates i BodyArt, a nawet nauczyć się abecadła samoobrony dla pań. O „miłości do siebie” opowie psycholog, Joanna Stelmach. Bioterapeutka Renata Bartniczuk wyjaśni, na czym polega moc zaklęta w kamieniach, a Katarzyna Morawska, aktorka Zdrojowego Teatru Animacji, pasjonatka zdrowej żywności, opowie, jak wśród propozycji nowych diet, nie zagubić zdrowia. W salach Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej będzie można skorzystać z zajęć i wykładów grupowych, a także indywidualnych konsultacji Jolanty Kurowskiej dotyczących refleksologii, czy dietetyka Weroniki Czajkowskiej. Nie zabraknie porad ekonomicznych i pokazu zdjęć z opowieścią o Camino – Drodze świętego Jakuba do Santiago de Compostella Szlakiem Aragońskim i Francuskim.

 

Jak zapowiadają organizatorzy, to propozycja dla kobiet aktywnych, posiadających pasję w swoim życiu, które wezmą sprawy w swoje ręce. Przynajmniej 8 marca, w Dzień Kobiet, w JCK na Bankowej. Karnet na wszystkie warsztaty kosztuje symboliczne 20 zł. Uwaga: ze względu na ograniczoną ilość miejsc, dobrze wykupić karnet wcześniej.

 

Na finał, 8 marca o godz. 18 w sali widowiskowej JCK przy ul. Bankowej program muzyczno - kabaretowy „Gdzie te chłopy?” zaprezentuje, już nie tylko dla pań (impreza osobno biletowana), Aneta Kolendo, Jacek Grondowy i Zespół Jelonka Dixie.

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.