Pomóż zidentyfikować tego mężczyznę

Pomóż zidentyfikować tego mężczyznę

Zielonogórska policja prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny i prosi o pomoc osoby z naszego regionu. Zwłoki mężczyzny wyłowiono z Bobru pod koniec lipca.

Policja wystosowała komunikat w tej sprawie, któego treść zamieszczamy poniżej.

„Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze prowadzi czynności identyfikacyjne zwłok mężczyzny, które zostały wyłowione w dniu 26.07.2010r z rzeki Bóbr na tamie w miejscowości Krzywa. Były one w stanie znacznego rozkładu.

Ujawnione zwłoki to zwłoki mężczyzny w wieku 50-60 lat. Ubrany był we wzorzystą koszulę przedstawiającą liście koloru brązowo-żółto -ciemnobrązowego oraz papugi koloru czerwono-żółtego z metką firmy ST Sant Angelo, spodnie dresowe długie, koloru ciemnozielonego ze sznurkiem na ściągaczu w pasie z metką firmy Marvis sports wear.

W wyniku przeprowadzonych badań antropologicznych odtworzono przypuszczalny przeżyciowy wygląd twarzy w/w mężczyzny. W związku z powyższym prosimy osoby, które rozpoznają mężczyznę na umieszczonym wizerunku o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo- Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze ul. Partyzantów 40 pokój 39 tel. 68 3252163 lub 68 3252150”.

 

 
 
Pomóż zidentyfikować tego mężczyznę
Pomóż zidentyfikować tego mężczyznę

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.