Poranek z orkiestrą

Poranek z orkiestrą

11 czerwca, o godz. 10.30, w sali koncertowej jeleniogórskiej filharmonii rozpocznie się ostatni w tym sezonie artystycznym Niedzielny Poranek Muzyczny dla dzieci i dorosłych. Będzie on swoistym podsumowaniem całorocznego cyklu weekendowych spotkań z muzyką dedykowanych najmłodszym melomanom.

Finałowy program zatytułowany jest „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” i będzie miał szczególny wymiar. Dla najmłodszej publiczności zagra bowiem tym razem nie kameralna formacja muzyczna, a cała Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej, która tego dnia grać będzie pod batutą swojego Pierwszego Dyrygenta - Jerzego Koska. Spotkanie poprowadzą Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz. Co w programie? Przekonamy się, że miejscem najbardziej przesyconym muzyką jest jednak filharmonia, i… my sami! Podczas finałowego poranka sala koncertowa zabrzmi dźwiękami, których dawno nie słyszeliśmy. Po długiej podróży najlepszy jest powrót do domu, tam się spotkamy. Do zobaczenia! - zapowiadają tajemniczo organizatorzy.

Uwaga! Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na ten wląsnie koncert w jeleniogórskiej filharmonii. Informacja, jak można je zdobyć, w "Nowinach Jeleniogórskich" z 6 czerwca 2017 r. Zapraszamy!

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.