
Na łamach Kompasu Górskiego, wydawanego na kolejne pory roku, prezentujemy wszelkiego rodzaju walory turystyczne regionu, skarby przyrody i kultury, ciekawe miejsca, jakie warto odwiedzić, oraz aktualny kalendarz wydarzeń, jakich nie można przegapić.
Najnowsze, wiosenne wydanie nietuzinkowego przewodnika, przygotowywanego wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i redakcję NJ, będzie dodatkiem specjalnym do wydania "Nowin Jeleniogórskich” z 18 czerwca 2019 r. (dostępnego w sprzedaży także w postaci elektronicznej). Bezpłatne egzemplarze wiosennego Kompasu Górskiego trafią także do puntów informacji turystycznej i obiektów turystycznych w całym regionie. Znaleźć można je będzie w dobrych hotelach, biurach podróży, obiektach uzdrowiskowych, sportowych, rekreacyjnych oraz na promocyjnych stoiskach partnerów wydawnictwa podczas największych i najciekawszych wydarzeń organizowanych w najbliższym czasie nie tylko w regionie jeleniogórskim. Znacząca część 30-tysięcznego nakładu drukowanej postaci wydawnictwa trafi także do ważnych punktów dystrybucji w innych częściach Polski.
Gestorów branży turystycznej chcących dołączyć do grona partnerów nietuzinkowego przedsięwzięcia i zaistnieć w wiosennej edycji wydawnictwa, które trafi do rąk Czytelników tuż przed wakacjami, zapraszamy do współpracy. To szansa, by zaistnieć w Kompasie Górskim na najbliższy sezon.
Do współpracy zapraszamy także gospodarzy obiektów turystycznych, którzy chcą udostępnić nasz bezpłatny przewodnik swoim gościom. Wszystkich, którzy chcą dołączyć do grona partnerów Kompasu Górskiego prosimy o kontakt.
Fundacja Nowin Jeleniogórskich: tel. 756424420, 756424410, e-mail: fundacja@fundacjanj.org
Ostatnio komentowane
affordable essay writing http affordable essay writing Gmfhmz mykamn
Wpłacajcie, wpłacajcie. Muszę swoją Audi wymienić na A8. No czekam,co tak...
Przepraszam- POKAŻ powinno być. No ale jechać z tematem: Pnie Konradzie...
Panie Konradzie poproszę o przedstawienie rozrachunków z Pana działalności...
Poprzednio kombinował z lotami - wyłudził jakieś drobniaki i dał się złapać...