Sanktuarium w Krzeszowie produktem turystycznym?

Sanktuarium w Krzeszowie produktem turystycznym?

Zespół Pocysterski w Krzeszowie ma szanse na zwycięstwo w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2011 roku. Wystarczy wejść na stronę organizatora i zagłosować.

- Konkurs zbliża się do finiszu - pozostało niewiele czasu a rywalizacja jest wyrównana. Prosimy zatem o mobilizację - zaapelował ksiądz Marian Kopko z Krzeszowa.

Zespół Pocysterski w Krzeszowie jest na razie na drugim miejscu konkursu, za Szlakiem Kakajowym Bug-Krzna. Różnice są jednak bardzo niewielkie, to niecały procent głosów.

Zwycięski Produkt Turystyczny zostanie nagrodzony internetową kampanią reklamową o wartości 50 tys. zł, przeprowadzoną w serwisach Grupy Allegro – tak wynika z zasad konkursu. Jest więc o co walczyć.

Głosowanie jest na finiszu, trwa tylko do poniedziałku (17 X) do godz. 12.

Co zrobić, aby wesprzeć Zespół Pocysterski? Należy wejść na stronę konkursu (link znajduje się TUTAJ). Tam należy wpisać swój adres e-mail a następnie potwierdzić oddanie głosu za pomocą wiadomości, którą otrzymają Państwo na skrzynkę.

Zdjęcie: www.opactwo.eu

Komentarze (5)

Cały Kościół Rzymsko-katolicki to jeden wielki produkt turystyczny.Pielgrzymki do sanktuariów maryjnych i miejsc "objawień",domy pielgrzyma, wytwarzanie dewocjonalii i pamiątek, wydawnictwa zaczadzające logikę umysłową- wszystko do kupy to jeden wielki biznes w którym nie chodzi o głoszenie nauki Chrystusa i zbawianie wiernych ,ale o wygodne i dostatnie życie episkopatu i szeregowych duchownych.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.